Skocz do zawartości
gratak

CyanogenMod 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

A wiadomo coś więcej o aktualizacji Kamyka do wersji 2.3?? Wszędzie jest napisane pełno informacji, że planowana aktualizacja na Q4 2011 roku ale nic o konkretnej dacie prócz podania miesiąca listopada. Miejmy tylko nadzieję, że wykupienie komórki odpowiadającej za produkcję telefonów Motoroli przez Google spowoduje poprawę polityki na rynek europejski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ehaw

Nadal cisza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bendyz

Ojtam ojtam.... Pewnie dali sobie spokój z GB i teraz czekają aby od razu aktualizować do ICS :D (taki głupi żart :)

Według tego co piszą na profilu Motoroli Europe na facebook-u to środek listopada.

Ja się jednak zastanawiam, czy będzie w ogóle sens aktualizować CM7.1 do tego ich firmowego GB? Jeśli nie będzie czegoś ekstra w postaci możliwości odblokowania bootloadera to ta premiera przejdzie sobie bokiem i tylko będę czekał aż wrzucą nowy kernel do cm7. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić powrotu do blura a:x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LEGO

Piękna sprawa z tym modem. Nie wyobrażam sobie, powrotu do stockowego froyo tfu:dobani:. Telefon naprawdę dostaje kopa. No i nareszcie motka jest w ojczystym języku;). Pytanie przy okazji, ktoś wie jak wrzucić starszą wersję aplikacji SMS/MMS ta która była z Froyo 2.2? Przyzwyczaiłem się do niej, a w CM7 jest jej nowsza wersja bodajże 2.3.5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade_

pomimo usterki (http://forum.android.com.pl/f262/uszkodzona-warstwa-dotykowa-109657/) która mnie dopadła, użytkuje CM7.1 od tygodnia i potwierdzam wypowiedzi kolegów z poprzednich postów, że przesiadka na Stockowy rom jest jak strzał w kolano. MM2 z CM7.1 chodzi jak burza,nie przypuszczałem, że może być aż taka znacząca różnica, przeskok jest odczuwalny, jakby wszystko 2-3 razy przyśpieszyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3mz

a ja mam pytanie. oglądałem na forum xda cm i bylo napisane ze obecnie jest cm7 jest w pełni funkcjonalny dla m&m'sa 2. jednak mam pytanie. (sorry jeśli wyda się głupie) czy po zainstalowaniu cm'ki będę mógł korzystać tak samo ze wszystkich funkcjonalności jak na froyo? w sensie czy będzie nagrywanie 720p i czy będę mógł instalowac aplikacje z androidmarketu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak nagrywanie 720p (powinno być), ale instalować apki z marketu możesz bez problemu. W sumie to większość tego co miałeś na froyo będzie chodziło na cm. Tracisz blura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glaniu

Czy jest ktos kto moglby zrobic tu turtorial do tego moda???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi