Skocz do zawartości
gratak

CyanogenMod 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

bendyz

Na xda sa dwa wątki z CM7

ja korzystam z tego

[MOD][CM7][16-NOV-2011] 111115.0500-Final-v3.0 All in One update.zip - xda-developers

Instrukcję jak przeprowadzić instalację masz tutaj :

[HOW TO] install CyanogenMod/MIUI to your phone - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    allbeq

Panowie,wiem, że w działaniu są kolosalne różnice, ale jak wygląda sprawa baterii jeśli chodzi o stock'owego Froyo 2.2.2 a CM7?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bendyz

Różnice raczej małe.

Mi przy standardowym użytkowaniu - wifi on, synchronizacja itp wytrzymuje 1,5 - 2 dni. Z drugiej strony wszystko chodzi 2 razy szybciej więc nie ma co narzekać :)

Swoją drogą to motorola wypuściła właśnie aktualizacje dla xoom-a i atrixa, więc można się spodziewać że w końcu będzie aktualizacja MM2. Możliwe że nowe jądro przyniesie trochę optymalizacji do CM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    allbeq

No właśnie śledzę tematy forum motoroli:) i wszelkie inne źródła gdzie temat jest aktywny wokół GB dla naszego kamyka. Niestety mid-november mija..gdzieś widziałem info o późnym listopadzie - poczekamy, zobaczymy. W każdym razie myślę poważnie nad CM. Dzięki za odpowiedź, mi na stock'owym Froyo trzyma bateria około 60 godzin, więc tam będzie na pewno lepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem zdania że nie warto czekać na stockową aktualizację. Na 100% nie będzie tak szybka jak miui a tym bardziej cm7. Tym bardziej że wgranie ich nie jest jakoś specjalnie kłopotliwą czynnością. Do tego mamy język polski, zapominamy o blurze, i - jak na moje doświadczenia - bateria trzyma dłużej. Przy średnim używaniu motki (parę telefonów, smsów, trochę angry birds i przeglądania neta, plus cały czas włączone wifi/3g) wytrzymuje do 40-48h. Wcześniej aby osiągnąć taki wynik musiałbym ją położyć na biurku i nie dotykać się do niej ;)

A tak na marginesie, Atrix aktualizację dostał już kawałek czasu temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glaniu

nie moge sie uporac z dzwiekiem dzwonka na telefonie podczas aktywnej sluchawki BT . Dzwiek idzie tylko na sluchawke ,a telefon tylko wibruje.

Ma ktos pomysl jak to zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glaniu

MM zaczal bardzo szybko wygaszac ekran pomimo ,ze ustawilem juz na 30 sek . Jakis pomysl?

Sent from my MotoA953 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi