Skocz do zawartości
rekton123321

Wydajny, mało żerny baterii rom 5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Poszukuje stabilnego , mało zżerającego baterie romu na 5.1. Dotychczas używałem Vipera jednak wydawał mi się troszke powolniejszy niz obecne romy MM na xda. Jednak MM to pożeracze baterii dla m7 szukam romu który nie będzie zżerał dużo baterii. Co polecacie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że najlepszym wyborem będzie GPE lub GPE+. W ostateczności możesz spróbować CM 12.1 lub XenonHD

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie posiadam XenonaHD i dosyć długo mi wytrzymuje. Przy sporadycznym użytkowaniu z 2h wifi wytrzyma 1,5dnia. Co do GPE+ przy instalacji przez twrp miałem błedy związane z zamontowaniem /data. W kazdym razie po paru probach udało się zainstalować inny rom i jakoś wyratowałem sytuacje. Czy w przypadku GPE+ konieczny jest s-off ? Posiadam roota, twrp a jednak pisze mi s-on o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze, to żaden rom nie potrzebuje s-off. Po prostu robisz pełen wipe (cache, dalvik cache, data i system) i wgrywasz ten rom. Po instalacji bierzesz "reboot to bootloader", podłączasz telefon przez USB do komputera i wgrywasz plik boot.img z zainstalowanego wcześniej customa. Po tym wszystkim telefon Ci się uruchamia i cieszysz się nowym systemem

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi