Skocz do zawartości
asassello

Android 6 w Play?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam A5 2016 z Play i przy sprawdzaniu aktualizacji pokazuje mi, że mam najnowszą wersję tj. 5.1.1.

Play nie wypuściło 6tki czy coś jest nie tak? Proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ss89

@asassello Owszem Play nie wypuściło jeszcze szóstki, zawsze jest ostatnie w przypadku polskich operatorów

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wypuścili jeszcze aktualizacji do 6.0.1. Trzeba czekać jak długo tego sam Play nie wie :D 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PLANETA

Też na nią czekam nie tylko ty, oby wydali do świąt . :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
enesas

A nie wygodniej wgrać XEO? Panowie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sroczkin

W A5 2016 z tym wgraniem XEO nie jest tak latwo :-( Sam proces debrandingu to pikus ale juz uzyskanie XEO nie. Paczka z romem XEO jest multiregion i pierwszy w niej region to ITV . Ja mialem telefon z play i po debrandzie w automacie ustawil mi sie region ITV . Jedyny ratunek aby miec teraz XEO do powrot do 5.1.1 za pomoca romu 4 plikowego a potem aktualizacja do najnowszego 6.0.1 XEO przez OTA .

ALE jest jeden bardzo wazny problem od przedostatniej aktualizacji nie ma mozliwoci cofnac sie do 5.1.1 .  

Wiec jesli ktos chce sobie zrobic debrand na czysty XEO majac brand PLAy musi sobie najpierw wgrac XEO 5.1.1 a potem aktualizacja przez OTA .

Pod zadnym pozorem NIE WOLNO WGRYWAC PACZKI XEO NAJNOWSZEGO ROMU bo mu sie ustawi ITV i na tym juz pozostanie . 

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za wyjaśnienie. Poczekam zatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tak ciężko wladowac oryginalny Rom. Gwarancji nie tracisz a zawsze masz wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
enesas

Wystarczy wgrać LP Xeo i zaktualizować do 6.0.1 i gitara. Sam tak robiłem (z branda T-Mobile).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jesli posiadam  A 5.1.1 i wersje  A510FXXS2APE1 to wystarczy jak dogram XEO 5.1.1 i wtedy LP 6.0.1??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi