Skocz do zawartości
zabka35i

Gear S3 Frontier/Classic - pierwsze wrażenia i pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

zabka35i

Temat dla osób posiadających już smartwatch, wymieniamy się tutaj opiniami, wrażeniami z użytkowanych "zegarków".

Tak więc zacznę...

Posiadam wersję Frontier, używam go co prawda drugi dzień ale jestem póki co zadowolony.

Wizualnie zegarek dla mnie idealny, super że można stosować ogólnie dostępne paski w rozmiarze 22mm. W końcu posiada on pełnoprawny GPS a nie jak mam np w LG A-GPS, łapie jak na zegarek całkiem szybko po 3 testach średnio 1-2 minuty. Jakość rozmów dla mnie jest zadowalająca w samochodzie mogę swobodnie rozmawiać. 

System bardzo szybki, płyny podobnie jak miało to miejsce w S2, jest kilka nowości ale stosunkowo bardzo podobnie jak w poprzedniej generacji. Na początek to tyle z czasem jak po używam po testuję to uzupełnię spostrzeżenia.

Zapraszam do wyrażania opinii posiadaczy a wahających się co do zakupu o pytania.

Dołączam parę  zdjęć mojego egzemplarza. 

Spoiler

20161202_143143.jpg

Spoiler

20161202_143149.jpg

Spoiler

20161202_143201.jpg

Spoiler

20161202_183230.jpg

Edytowane przez zabka35i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romuch

Przepraszam, dubluję pytanie zadane w innym wątku ale zależy mi na odpowiedzi.

Zależało mi na "always on" ale bez reakcji na dotknięcie ekranu - niestety nie ma takiej opcji. Przed chwilą doszukałem się jednak, że zegarek ma możliwość  blokady ekranu. Może ktoś z posiadaczy sprawdzić jak się zachowuje zegarek z włączonym "always on" i blokadą na PIN. Jeżeli przypadkowo dotknę ekranu to: rozjaśni się, zapyta o pin a po kilku sekundach wróci do przygaszonej tarczy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Zachowuje się tak jak to opisujesz ale trwa to trochę dłużej jak kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przychodza Wam powiadomienia z aplikacji Upday? Bo u mnie na zegarku brak. Nawet zainstalowalem Upday na zegarek, a i tak nic sie nie pojawia. W telefonie wszystko dziala i zaznaczone mam powiadomienia w Samsung Gear.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Mi się pojawiają powiadomienia a przynajmniej w piątek w pracy miałem dwa powiadomienia z upday.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uncle

W jaki sposób sprawdzić/zobaczyć trasę, którą przebyłem z włączonym GPS po powrocie do domu na mapie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Za pośrednictwem aplikacji S-health, tylko musisz przed wyruszenie odpalić trening by mieć zapis z GPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według zegarka wczoraj przez sen zrobiłem 15 kroków. Istnieje możliwość aby zegarek liczył kroki tylko za pomocą GPS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zabka35i

Niemożliwe. Zegarek liczy kroki za pomocą żyroskopu, więc wykonałeś podczas snu ruchy ręką, które zegarek potraktował jak kroki.

Edytowane przez zabka35i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 godzin temu, natekpl napisał:

Według zegarka wczoraj przez sen zrobiłem 15 kroków. Istnieje możliwość aby zegarek liczył kroki tylko za pomocą GPS?

Moze lunatykujesz? :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi