Skocz do zawartości
zabka35i

Gear S3 - Statystyki zużycia baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

b6a1b4289dbb027094f63be904391f93.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

Serwis tym razem bardzo szybko się wyrobił. 14tego po godzinie 10 oddałem a 16tego był do odbioru. Tymbardziej, że mój serwis musi wysyłać zegarek do CDTI. Wymienili znowu to samo co za pierwszym razem : baterię, płytę główną i "decoration glass" czyli kopertę tam gdzie jest czujnik tętna.

Tutaj dziwi mnie kolejna wymiana koperty na nową. Poprzednia była wręcz w stanie idealnym. Czy wymiana płyty lub baterii równoznaczne jest z wymianą całej koperty? Może mają gest w co osobiście wątpię. Zobaczymy jak teraz będzie z baterią. Po poprzedniej wymianie wszystko było dobrze przez około 6 miesięcy. Możliwe, że miałem pecha i wymieniana bateria była wadliwa. Czas pokaże.

Przy okazji. Pamiętam, że było kiedyś takie coś, że gdy zgłaszana jest ta sama usterka trzy razy, to kolejny raz producent wymienić musi towar na nowy egzemplarz wolny od wad. To nadal obowiązuje czy coś pomyliłem?

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gunnar

Pamiętaj, że zegarek jest wodoszczelny a każde otwarcie obudowy może oznaczać uszkodzenie uszczelek. Prawdopodobnie stąd wymiana koperty, żebyś miał dalej szczelnego sikora a nie gest serwisu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov
    Pamiętaj, że zegarek jest wodoszczelny a każde otwarcie obudowy może oznaczać uszkodzenie uszczelek. Prawdopodobnie stąd wymiana koperty, żebyś miał dalej szczelnego sikora a nie gest serwisu ;-)
    Dlatego napisałem, że szczerze wątpię w gest serwisu. Takie serwisy się raczej nie zdarzają.

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 razy wymieniali mi baterię z płytą główną i koperta oraz pierścień zostawały stare. Dopiero przy 3 serwisie jak reklamowałem też luźny pierścień i odchodzącą naklejkę z minutami to wtedy została wymieniona koperta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

how about the samsung smartwatch s3 battery life?

there are constantly new devices launching, which means at some point there may be a few models better than what you see here. 

Maybe we can replace it with a better battery.

After the comparison, I chose a battery manufacturer and decided to buy from the website.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To i ja coś wrzucę.213178256_Screenshot_20181229-152748_GearSPlugin.thumb.jpg.9fee4ed3891192e577084963ed810f2c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oż ty. U mnie taki max6de747f714ac8049be5d474efb11602e.jpg&key=41e96d2096f7f699747972b9bc087e7ae30752679ab9776e873126cb6a2918d3

Jak masz postawiane wszystko? Też chce mieć takie wyniki

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AOD, lokalizacja i pomiar pulsu wyłączone. Jasność na połowie, głośność prawie na maksa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kr!stov

@up

Jeszcze jest istotna tarcza jaką używasz oraz czy ekran wybudza gest.

@zeter500

44% zużycia baterii przez tarczę? Używasz jakiejś tarczy, która ma dużo bajerów czy co chwilę spoglądasz na zegarek?

Dochodzi jeszcze opcja z ciągłą pracą wyświetlacz w co wątpię.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi