Skocz do zawartości
zabka35i

Gear S3 - Statystyki zużycia baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie słabo z baterią. Wczoraj rano zdjęty z ładowarki i dzisiaj przed spaniem muszę ładować.

1544527119_Screenshot_20190603-233613_GearSPlugIn.thumb.jpg.62fb6c3c1296008a7be16508312bd0d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

U mnie podobnie. Po poprzedniej czas się poprawił i bez problemu robiłem minimum 3 dni robocze a czasem nawet próbę 3 doby. Teraz dwie doby i kilka godzin. Czyli trzeba ładować co dwa dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bushman
    Napisano (edytowane)

Przed aktualizacją robiłem 2.5 dnia z tarczą "Klepsydra" od samsunga. Zegarek mam nawet jak śpię, czyli okrągłe 24h.
    Po aktualizacji wydawało mi się, że jest lepiej z baterią, ale chyba nie jest. Prognozy wearable pokazują 2.5 dnia ale tak nie będzie, wystarczy inna tarcza i bateria leci w oczach.
    Bez AOD, puls tylko bez ruchu co 10 min, bez gps. 

W menu bateria mam info, że SH ma 22% , a tarcza tylko 9% .

Edytowane przez Bushman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po ostatnim updacie jest delikatnie ujmując TRAGEDIA. Na poprzednim sofcie przy tych ustawieniach które w zasadzie mam od samego kupna zegarka nie było problemu uzyskać prawie 4 dni  .W tej chwili .... Uwaga... frontier z ładowarki ok godziny 23, na rękę do spania, rano pobudka 6.30 i zostało 54 %, trochę w pracy pochodzić i o 14 alert o wyczerpaniu baterii. Wi-fi off,gps również,tylko BT włączone,z powiadomień tylko połączenie, sms ,WhatsApp, alarm i pogoda,jasność na 4, aod jak , gest wybudzania ,budzenie dotykiem czy ramką również wyłączone, puls na 10 min przy bezruchu. Jeden reset zegarka potem drugi,nawet tarcz nie instalowałem ,tylko te co są  i dalej to samo.Dzisiaj wrócę  do poprzedniego to zobaczymy co bedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

To jakieś cuda. Nie to żebym nie wierzył- bo nie mam powodu sądzić że piszecie nieprawdę. Ale zarówno 4 dni jak i pojedyncze godziny brzmią dla mnie równie bajkowo. Tak jak pisałem, mój na początku wyrabiał 2 dni z hakiem, potem doszedł do 3 dni ostatnio jest na poziomie 2.5 dnia i się poprawia. 

Ale z telefonami mam podobnie. Jaki bym nie miał nigdy nawet nie zblizam się do opisywanych maksimów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc powrót w sumie nic nie dał, nie wiem może z nowym softem został firmware zaktualizowany czy karnel i sam powrót do 4.0.0.2 nic nie daje. Na chwilę obecną znowu hardreset zrobiłem, i nie wiem co dalej.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll
    Napisano (edytowane)

Tak jak pisałem. Na 4.0.0.4 dochodzę po kilku cyklach do poprzednich czasów. Teraz mam tak.

Realne trzy dni robocze mnie zadowalają.

Screenshot_20190609-131153_Gear S PlugIn.jpg

Edytowane przez pawelll

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w porządku. Robiłem reset zegarka po aktualizacji.

1716461008_Screenshot_20190609-135706_GearSPlugIn.thumb.jpg.c06b6b0afd77d6362d05ab2c9d75ba13.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Botis

Miałem to samo zegarek rozladowywal się w kilka godzin. Zrobiłem hard reset i nie pomogło, zrobiłem drugi raz i wróciło do normy.

U mnie po ostatnim updacie jest delikatnie ujmując TRAGEDIA. Na poprzednim sofcie przy tych ustawieniach które w zasadzie mam od samego kupna zegarka nie było problemu uzyskać prawie 4 dni  .W tej chwili .... Uwaga... frontier z ładowarki ok godziny 23, na rękę do spania, rano pobudka 6.30 i zostało 54 %, trochę w pracy pochodzić i o 14 alert o wyczerpaniu baterii. Wi-fi off,gps również,tylko BT włączone,z powiadomień tylko połączenie, sms ,WhatsApp, alarm i pogoda,jasność na 4, aod jak , gest wybudzania ,budzenie dotykiem czy ramką również wyłączone, puls na 10 min przy bezruchu. Jeden reset zegarka potem drugi,nawet tarcz nie instalowałem ,tylko te co są  i dalej to samo.Dzisiaj wrócę  do poprzedniego to zobaczymy co bedzie

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iwooke

Z takim czasem chyba nie jest źle?

8aeb11bf65ab59295c13294a9ce59d57.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi