Skocz do zawartości
locarnop

Android Nougat dla Galaxy A5 (2016)

Rekomendowane odpowiedzi

Zuberek42

Niekoniecznie, być może rzeczywiście firma zechce odbudować renomę marki w jakiś sposób. Między innymi to może być to.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

Witam was zapewne słyszeliście już dobrego newsa też nasz tl dostanie androida 7 i chyba dobrze ,ale znając tempo pleya ,to brak 6 jest jeszcze, a co dopiero mówić o androidzie 7 heh, ciekaw jestem co to zmieni w naszym tl ,jakie jest wasze zdanie pytam?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Mam S7 edge i od jakiegos czasu obserwuje co wypisuja ludzie ktorzy testuja beta wersje 7 . Ogolnie sa zadowoleni z romu zwlaszcza z baterii oraz z mozliwosci wyboru rozdzielczosci ekranu . Ogolnie 7 jest romem na plus i czekam na oficjalna wersje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również testuję beta 7.0 na swoim 7 edge i jak na razie jest wszystko na plus, a obserwuję temat A5 bo we wtorek na przedłużenie umowy play mam dostać ten telefon dla Córki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byyskup

Miłe zaskoczenie, mam niebrandowany rom i już nie mogę się doczekać kiedy będzie aktualizacja;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na SamMobile informacja ze w trzecim/czwartym kwartale  2017 roku ma się pojawić dla nas aktualizacja. 

Edytowane przez maja198958
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Entercode

Dobra wiadomość. Widać, że samsung próbuje poprawić wizerunek po wpadce z NOTE7.

Co do play to śmiech na sali, ze nie wypuscil jeszcze 6.0

dodana zawartość

Do tego czasu pewnie już zmienie telefon,  ale lepiej późno niż wcale :D

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

No to jednak mało aktualnych posiadaczy jej doczeka... Zapewne też będę w tym gronie "pechowców". Tak czy inaczej, fajnie ze strony Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też raczej nie doczekam tej chwili by mieć 7 na pokładzie ale no nigdy nic nie wiadomo :D Najważniejsze że Samsung nie zapomni o tym telefonie i będzie aktualizowany :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mirales

Sammobile raportuje, że Samsung planuje zaktualizować do systemu Android 7.0 Nougat również smartfony Galaxy A, które debiutowały w sprzedaży w tym roku. Tak więc lista obejmie następujące modele: Galaxy A3 (2016), Galaxy A5 (2016), Galaxy A7 (2016), Galaxy A8, Galaxy A9 oraz Galaxy A9 Pro. Uaktualnienie prawdopodobnie będzie gotowe w drugim kwartale 2017 roku, ale to może jeszcze ulec zmianie. Poniżej wykaz wszystkich urządzeń Samsunga, które mają dostać Nougata

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi