Skocz do zawartości
locarnop

Android Nougat dla Galaxy A5 (2016)

Rekomendowane odpowiedzi

Zuberek42

A5 17 na 100% wyjdzie w sprzedaży z 6.0.1. Obserwując Live Update Samsunga zdecydowanie najwięcej softwaru od 17.01 powychodzilo dla tego modelu w tym dziś dla T-Mobile Poland. Wszytko w 6.0.1. Nie wydawaliby tyle buildów 6.0.1 gdyby mieli sprzedawać na 7.0.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Też wszędzie czytam, że a5 (7) wyjdzie z ankiem6.0.1. Juz o tym pisali nie raz w tym temacie użytkownicy. 

Wiadomo, że póki nie wyjdzie s8 to inne nowe modele nie dostaną N na dzień dobry. Moim zdaniem trochę te premiery powinni przesunąć.  Tak jak było przy premierze a5 (6) czy teraz a5 (7) to te aktualizuje blokuje premiera flagowca. Dla mnie bez sensu ta polityka. Skoro załóżmy, że premiera s8 będzie w kwietniu to a5 (7) powinna mieć premierę w maju i wyjść z najnowszym systemem. Mam.nadzieję, że pomyślą w tym.roku i zaczną zmieniać politykę aktualizacJim i premier. Konkurencja albo siedzi im na plecach albo ich przeskakuje. Ja jeszcze się nie poddaje i trzymam się samsunga, ale z taką polityka trwać wiecznie to nie będzie.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

normalne, przeciez musza ich wczesniej naprodukowac, zanim do sklepu przyjada, wiec wyjda na mm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

Ciekawe jeszcze czy dostaniemy 7.0 czy 7.1,bo pewnie to będzie już nasza ostatnia duża aktualizacja.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byyskup

Raczej wątpię żebyśmy dostali 7.1,  dostaniemy pewnie 7.0 ale w późniejszym terminie.  Bo jakbyśmy mieli dostać 7.1 to A8 też by nie dostało aktualizacji do 7.0,  no chyba że dostanie do 7.0 a potem znów kolejną aktualizację do 7.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest
    4 godziny temu, carmel napisał:

Ciekawe jeszcze czy dostaniemy 7.0 czy 7.1,bo pewnie to będzie już nasza ostatnia duża aktualizacja.

raczej 7.1 jak juz, o ile będzie to po premierze s8 a tak najprawdopodobniej będzie

samsung raczej tylko na s7 wypuscił 7.0 a reszta poczeka az s8 wyjdzie i dopiero wezmą się za starsze modele...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

Skoro mamy dostać później N, to powinniśmy dostać ostatnie poprawki zabezpieczeń :D

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj czytałem na jakiejś stronce samsunga, że nasz A5 nie dostanie 7.0

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@woofer51 skoro to była strona samsunga to szkoda ze nie wrzuciłeś linku....

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi