Skocz do zawartości
locarnop

Android Nougat dla Galaxy A5 (2016)

Rekomendowane odpowiedzi

Zuberek42

@PawełMak88

hmm, fajnie by było dostać update przed A17.

Ciekawa sprawa ze numer modelu nie jest zgodny z całą resztą. Może to sugerować że obydwa modele dostaną update równocześnie.

Druga sprawa jest to że gdzieś pisano że Samsung potwierdził wydanie N od razu w wersji 7.1.1, a jak do tej pory, wszędzie widzimy 7.0.

Ostatnia sprawa, jak na razie nie ma update'ów do styczniowych zabezpieczeń, grudniowe też nie wszyscy otrzymali, w tym XEO. Czyżby Samsung chciał wszystko upakowac od razu z update do N?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byyskup

@up 

Może tak być jak piszesz, już nie mogę się doczekać aż wyjdzie aktualizacja,  tylko pytanie ile to będzie trwać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale samsung w /ciach/ leci, teraz wypuszczaja mode 2017 na Marshmalow,to niepojete jest,druga sprawa jak z cena przesadza, a prawdopodobnie przesadza, to za taka cene mamy honor 8 , p9

Edytowane przez Muszczu
    Słownictwo użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

@excelencja, co do A17, trzeba poczekać przynajmniej do momentu wprowadzenia telefonu do sklepów jeżeli chodzi o system :)

EDIT:

GFXBENCH

Spoiler

galaxy-a5-2016-nougat.png

Edytowane przez Muszczu
    Zdjęcia oraz filmy zamieszczamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop
    6 godzin temu, Zuberek42 napisał:

Ostatnia sprawa, jak na razie nie ma update'ów do styczniowych zabezpieczeń, grudniowe też nie wszyscy otrzymali, w tym XEO. Czyżby Samsung chciał wszystko upakowac od razu z update do N?

Na 99% tak jest, bo jak wchodził MM na A5 2016 to też pominęli jedną aktualizację bezpieczeństwa. Ale jeżeli dzięki temu mam mieć szybciej Nugata to wolę poczekać te 2-3 miesiące bez aktualizacji. Zresztą nie ma już co liczyć, że A5 2016 będzie teraz otrzymywać wszystkie łatki bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Pamiętajcie, że jest jeszcze seria Galaxy S i to napierw zapewne te wszystie po kolei modele flagowe dostaną Andka 7, a dopiero modele serii A.. :)

Tapnięte z G920F

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

No S7 i S7E, na bank. Czy seria S6? Moim zdaniem jest takie samo prawdopodobieństwo że dostanie równocześnie z A5 16 jak i chwilę przed. Niskie szanse natomiast że trochę później. Co do S5, dostanie to jeszcze N? Jeżeli tak to na pewno później. Starsze modele na pewno nie dostaną. No i jeszcze pozostają Note, ale wydaje mi się że będziemy na równo. Oprócz tego J, która raczej powinno być później

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Myślisz, że seria S6 nie dostanie...? :) Jak na razie wszędzie lub prawie wszędzie, tak jak np. TUTAJ , pisze/mówi się o Andku 7 dla Galaxy S7, S6, i Note 5 - te wg różnych portali są pierwsze w kolejce...i nie piszę tego tak, bo mam S6... mam S6 i A5, także jest mi to obojętne, który model dostanie pierwszy, ale nigdy nie uwierzę i byłbym w szoku, gdyby to A5 2016 dostała pierwsza aktualizację przed którymś z modeli serii S.. :)

Poza tym używam Nova Lunchera I kilka opcji, które wejdą w Andku 7 mam już od dawna... :)

Dobreprogramy piszą, że A5-ki 2016 dostaną już w styczniu aktualizacje i do Andka 7 zostaną też zaktualizowane poprzednie modele.

http://www.dobreprogramy.pl/Stare-Samsungi-Galaxy-A5-z-2014-roku-tez-dostana-Androida-7.0,News,78411.html

Edytowane przez jarmk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@jarmk teoretycznie seria S powinna mieć pierwszeństwo, ale s6 to marzec 2015, natomiast a5 2016 to zdaje sie grudzień 2015 (chodzi o pojawienie sie tel na rynku)

napewno s7 dostanie wcześniej jak słusznie wspomniał @Zuberek42 

rewolucji nie ma, wiec spokojnie, kazdy tel w swoim czasie dostanie cyferkę 7 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

@jarmk, nigdzie nie napisałem że S6 nie dostanie update ;) Zauważyłem że S7 będzie na pewno pierwsze, a potem zastanawiałem się czy S6 załapie się chwilę przed, w tym samym czasie czy chwilkę po A5 16. Taki moim zdaniem jest prawdopodobny scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi