Skocz do zawartości
locarnop

Android Nougat dla Galaxy A5 (2016)

Rekomendowane odpowiedzi

dest

@ioy napisalem co robi wyżej

9 minut temu, ioy napisał:

wyłączenie to inna rzecz niż zamrażanie

Czy apka Greenify jest znana ? Ma sens z rootem i odpowiednio skonfigurowana, zbyt agresywnie dla systemu to również źle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

iou, Widzisz, a mnie zaczely przeszkadzac za male ikony w Nova i znudził się wystrój aosp.

Chcesz to siedź na MM jak lubisz i need czytasz dokładnie mojego poprzedniego posta. czepianie dla czepiania się. Ja ze sportów uprawiam narciarstwo ;) Pozdrawiam
    @dest, zgoda, wygląd aosp mi się już znudził a nie będę konfigurować Novy ot dla sztuki pod swój gust skoro na telefonie jest interfejs który mi odpowiada :D

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Przeciez do Nova można dobrać dzisiatki różnistych zestawów ikon ze Sklepu i na dodatek ustawić sobie możesz ich wielkość jaką sobie tylko życzysz... mozna ikony pozmieniać zestawami lub każdą pojedynczo z osobna..

Tapnięte z G920F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

@jarmk, dobrze kolego, dla Twojej zasady ściągnę sobie Nove, pobiorę paczkę ikon TW i wyskaluje z drugim telefonem w ręku ich wielkość na taką żeby mnie satysfakcjonowała. Będę miał swój styl ale Novę, tak żeby każdy był zadowolony :D

Przerobiłem ten launcher przez całe dwa lata i wiem z czym to się je. Juz nie będe wspominał o Xposed. Dlaczego nie czyta się moich postów ze zrozumieniem i bez pojęcia tego że inny interfejs jest mi na chwilę obecną zbędny bo obecny interfejs mnie już zadowala?

Robimy OT dyskutując o zasadności launcherów i a temat dotyczy czego innego. Podebatować o tym można w odpowiednich tematach.

Ciekawe czy Samsung zachowa powściągliwość jeżeli chodzi o ilości wypuszczonych buildów czy dziś worek zacznę się rozrywać?

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu
    12 godzin temu, Zuberek42 napisał:

Robimy OT dyskutując o zasadności launcherów i a temat dotyczy czego innego. Podebatować o tym można w odpowiednich tematach.

I to najlepszy powód, dlaczego ostatnie posty zostały ukryte.

Proszę trzymać się tematu, ponieważ kolejne posty niezwiązane z tematem będą odpowiednio nagradzane.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. :)

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

Śmiech na sali albo się ktoś mocno walnął, z oficjalnej strony Samsunga - Newsroom:

"Android 7.0 Nougat will be expanded to additional countries on the following devices within the first half of this year: Galaxy S6, Galaxy S6 edge and S6 edge Plus, Galaxy Note5, Galaxy Tab A with S Pen, Galaxy Tab S2 (LTE unlock), Galaxy A3, and Galaxy A8."

Może miałem rację kilka postów wcześniej z tym Androidem O? :D Jeżeli takie byłoby postępowanie to logiki w tym nie ma. Które to Galaxy A co się tam znalazło? :D Jeżeli to pierwsza edycja to jak to możliwe że jest przed nowszymi i przed A5? Jeżeli z nowszych, to gdzie A5? W ogóle brak serii 17? Parodia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwna sprawa, musi być jakiś błąd w tej wiadomości. Jakim cudem seria A3 ma dostać aktualizacje przed A5 nie możliwe to jest :D No chyba że A3 dużo lepiej się sprzedaje od A5 to wtedy jest to zrozumiałe.... 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byyskup

Wydaje mi się że może być taka możliwość,  a3 jest tańszym modelem,  to tak jak było z Huawei P8 i P8 Lite,  szybciej dostał Lite lepszego androida niż P8 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak to jest? A5 nie dostanie w ogóle nougata czy dostanie w dalszym terminie? Bo już się pogubiłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Myślę, że zapomnieli wspomnieć tam o wielu urządzeniach. Niemożliwe, żeby A5 2016 i 2017 nie dostała aktualizacji do 7.0. Tak samo brakuje tam telefonów z serii J, które także powinny dostać aktualizację. Samsung nie wyróżnił także czy ma na myśli urządzenia z 2015, 2016 czy 2017 roku.

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi