Skocz do zawartości
Lama_Bojowa

rom [OFFICIAL] [Android 7.1] Resurrection Remix v5.8.0

Rekomendowane odpowiedzi

dzidexx
    5 godzin temu, [email protected] napisał:

... Folder Mount bedzie dzialal na Nougacie?

Nie działa od Marschmallow niezależnie od sposobu root'owania.

Podobno są jakieś moduły Magisk działające podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki dzidexx za info. Tak czytalem o tym module, ale ponoc projekt juz padl i nie dziala. 

Mozesz cos napisac na temat reszty mojego posta? Sa jakies inne opcje? Ogolnie spodziewalem sie, ze w tej kwestii w nowym systemie bedzie latwiej, a tu takie kwiatki.  

Poza tym system super, kawal dobrej roboty. Od ilosci opcji w zakladce konfiguracje mozna dostac oczoplasu. System dla geekow :D 

Aha no i jeszcze jedno. Przy obecnej konfiguracji czyli karcie sd sformatowanej jako wewnetrzna strach sie bac o awarie telefonu bo jesli to nastapi to wszystkie dane na karcie sd sa nie do odzyskania??? Dobrze mysle? 

Pozdrowienia. 

EDIT

Mozna jakos wlaczyc procentowe wskazanie stopnia podswietlenia ekranu? 

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    23 minuty temu, [email protected] napisał:

Dobrze mysle? 

Dobrze.

Można raz na jakiś czas skopiować zawartość na pc czy pendrive.

Nie używam żadnej z w.w. opcji - nie pomogę więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Nie dziala sterowanie odtwarzaczem muzyki z kierownicy albo konsoli w samochodzie. Muzyka gra przez zestaw audio jak uruchomie w telefonie, ale na systemie auta nie ma zadnych informacji o utworze, a ikony sterowania sa nieaktywne. Sprawdzalem na domyslnym playerze i power ampie. 

- System głośnomówiący auta wydaje się tez nie widzieć książki telefonicznej. 

Wszystko działało w takim układzie na kitkacie. Często korzystałem z tych opcji. 

Ktoś wie jak to ugryźć? Jakieś ukryte opcje gdzieś? Uprawnienia? Coś doinstalować trzeba?

Pozdrawiam

EDIT

-Zmiana konfiguracji usb z ladowania na cokolwiek innego w opcjach developerskich nie zapisuje sie i trzeba powtarzac przy kazdym podlaczeniu kabla. Tez tak macie? 

EDIT2 

-Bluetooth laczy sie poprawnie z autem tylko po restarcie telefonu. Wtedy sa informacje o metadanych odtwarzanych utworow, mozna przelaczac utwory. System w aucie pobiera tez ksiazke i historie polaczen z telefonu. Niestety dziala tylko do pierwszego rozlaczenia (wylaczenie silnika, czy bluetooth w telefonie). Ponowne polaczenie nastepuje automatycznie ale juz nie ma metadanych, nie mozna przelaczac utworow i nie widzi ksiazki kontaktow. Nie pomaga wylaczenie i wlaczenie bluetooth w telefonie, tylko restart telefonu pomaga. 

Mozna cos z tym zrobic? Czy jest jakis custom rom na ktorym nie ma tych problemow? Cos czytalem o profilach AVRPC do kontroli przez bluetooth i PBAP do wysylania ksiazki telefonicznej, ale nie znalazlem zadnych opcji ani ustawien do tego. 

Pozdrawiam. 

EDIT3

Czy ktos tu jeszcze zaglada? 

Kolejne problemy. 

-Kiedy probuje zaktualizowac Magisk do wersji 1600 i daje bezposrednia instalacja to otrzymuje ekran flashowania i nagle magisk sie wywala i pyta czy uruchomic sie ponownie. 

Wiec pomyslalem ze sprobuje sflashowac zip z twrp. Zrobilem uruchom ponownie do recovery ale recovery wisi na ekranie startowym i musze zrestartowac telefon. Czekalem 20 minut. 

Telefon wchodzi do recovery tylko jesli wyjme karte micro sd. Mam ja sformatowana jako wewnetrzna. 

Co mozna na to poradzic? 

Edytowane przez [email protected]
    Upożadkowanie posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SKAT22

Witajcie mam problem z płatnościami Android Pay. Zaaktualizowałem Magisk do wersji 17.1 (oczywiście ręcznie przez Recorvery bo, normalnie nie mogłem) i teraz  podczas sprawdzania wyskakuje mi błąd: cts profile false. Nie wiem co z tym zrobić??Można to jakoś ogarnąć żebym mógł dodać kartę i płatności telefonem działały?? Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie w tym RR czarny motyw? I jak z baterią oraz stabilnoscią romu? Myślę czy przesiadać się z Lineage oS 14 na RR.

Bo razi mnie biały ochydny motyw w lineage OS. Testował ktoś obydwa te romy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi