Skocz do zawartości
jacek0997

Telefon wisi na logo Samsunga.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam więc tak jak w temacie mam note 4 i mam duży problem otóż gdy uruchamiam telefon pojawia sie Samsung galaxy note 4 i tyle nie da sie wejść w tryb recovery lecz tryb downolad działa nie wiem co zrobic czytałem o jakiś plikach romu 3 plikowych lecz nie moge znaleść tych 3 plikowym romie na note 4 wersja systemu jaka była to był android lolipop prosze pomóżcie co zrobic i jak to zrobić. Bardzo was o to proszę z góry dziekuję ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@jacek0997

Soft 4 plikowy ściągniesz za pomocą programu SamFirm. Jaką masz wersję Note4? Czy jest to wersja koreańska N910S? Sprawdzisz wersję w trybie Download Mode.

Soft 4 plikowy ściągniesz za pomocą programu SamFirm:

http://forum.android.com.pl/topic/247614-samfirm-narzędzie-do-pobierania-romów/?page=1

Musisz zaznaczyć w SamFirm opcję "Binary Nature" oraz "Decrypt automatically". Zaznacz wszystko jak na screenshocie poniżej:

Spoiler

1.PNG

Po ściągnięciu rozpakuj archiwum (Winrar , 7Zip itp.). W środku znajdują się 4 pliki: AP, BL, CP oraz CSC. Robisz kopię pliku CSC. Zmieniasz rozszerzenie kopii CSC na .rar. Powstaje spakowany plik który rozpakowywujesz. W środku jest plik PIT. Wrzucasz wszystkie 4 pliki romu w Odpowiednie dla nich miejsca w Odinie. Plik AP w pole AP, BL w BL, CP w okienko CP oraz CSC w CSC. Dodatkowo plik PIT w pole PIT. Zaznaczy się (automatycznie) opcja "Re-partition" dla pliku PIT. Tak musi być! Flashujesz razem 4 pliki romu + PIT.  Patrz screenshot z Odina:

Spoiler

2.PNG

3.PNG

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi