Skocz do zawartości
sroczkin

tutorial Sposób na blokadę telefonu Bypass Google Account

Rekomendowane odpowiedzi

sroczkin

Oczywiście wylogowac :-) ach ten słownik klawiatury ciagle trzeba go pilnowac . Jak bedziesz sprzedawac telefon lub bedziesz chcial zrobic pełny format trzeba teraz pamiętać o wylogowaniu się z konta żeby nie mieć tych problemów lub żeby nowy nabywca ich nie miał. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@bluemindtom
    Mozna też włączyć Odblokowanie OEM w Opcjach deweloperskich i już się tym nie martwić. Ta opcja jest lepsza, jeśli często się robi przywracanie do ustawień fabrycznych, bo nie trzeba pamiętać o wylogowywaniu/usuwaniu konta Google za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@cholek3

Chcesz powiedzieć, że jeśli wgrywam za każdym razem oprogramowanie z plikiem csc i pit to jeśli mam przed wgraniem lub nawet  zawsze odblokowane oem to nie będę musiał za każdym razem po wgraniu systemu wpisywać danych konta Google i normalnie przejdę konfigurację ? 

Edytowane przez Spartan500
    Ach ta klawiatura SwiftKey ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Spartan500
    Na pewno nie wyskoczy Ci informacja, że urządzenie zostało zresetowane i wymagane jest podanie konta, które było przed resetem.
    Nie pamiętam już dokładnie, czy nie trzeba podawać konta w ogóle czy można podać byle jakie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cholek3

Gdyby nie było trzeba wogóle podawać to by było fajnie, bo za każdym razem jak wgrywam SEE domyślnie z XEO to nie mogę połączyć się z siecią mobilną żeby zalogować się na konto Google i muszę łączyć się przez WiFi, którego nie mam w domu i latam do sąsiada, żeby u niego przejść konfigurację... :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Spartan500
    Coś mi się kojarzy, że nie trzeba, ale też nie chcę Cię wprowadzać w błąd, bo nie mam 100% pewności. Może ktoś inny potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A czy da się tą blokadę zdjąć np wgranie m innego oprogramowania ?, czy jest to przypisane do imei

Podczas odebrania połączenia nie mogę przesunąć ekranu na bok nie daje się :(

Edytowane przez ggregorii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@ggregorii
    Blokada nie usunie się przez wgranie innego oprogramowania. Inaczej cała idea tej blokady byłaby już kompletnie na marne. Albo stosuje metodę@sroczkin albo to co ja podałem wyżej. Żadna filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 4.12.2016 o 14:55, sroczkin napisał:

klikamy głośnio mówiący i w momencie gdy usłyszymy sygnał połączenia przesuwamy ekran w bok i na nowym ekranie wybieramy ikonęinternet 

To u mnie nie działa, nie mam pojęcia po przesuwaniu brak czegokolwiek. Zabezpieczyli to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Opisałem ten sposób dopiero po zastosowaniu u siebie i potwierdzeniu ze na 100% działa . Po zrobieniu poradnika wiele osób skorzystało z niego i u nich też zadziałało . Ja robiłem odblokowanie w listopadzie może do tego czasu już coś wykombinowali żeby to zablokować . Albo może coś źle robisz u siebie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi