Skocz do zawartości
sroczkin

tutorial Sposób na blokadę telefonu Bypass Google Account

Rekomendowane odpowiedzi

To tel znajomego i nie wiem co on tam miał. Widze tylko ze nie da się się przesunąć. Próbowałem innych metod i ewidentnie w systemie brak chrome jak i innej przeglądarki. Możliwe ze w nowym sofcie już to poprawili. Wychodzi na to ze trzeba zejść z softem niżej i dopiero spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Zanim wgrasz starszy Rom spróbuj innej metody np.

Spoiler

Możesz też popatrzeć na inne sposoby które są pod tym silnikiem już na YT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

Bez urazy, ale tyle czasu co ludzie tracą na znalezienie metody odblokowania, mija dokładnie tyle samo i telefon już sam się odblokowuje.

I jeszcze dodatkowo myślą, że akurat ta ich metoda zadziałała.
    @sroczkin
    I nie mówię tu o Twojej metodzie, bo wierzę, że działa, ale innych różnych sposobach oraz samym czasie na "znalezienie" tej właściwej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    Napisano (edytowane)

Z ta blokada jest tak że jednym mija sama po 24 h innym zajmuje to do 72 h a jeszcze innym w ogóle nie chce odpuścić . Mi znalezienia innego spsobu zajmuje chwilę bo wiem co szukać . W tym modelu A5(16)  co musiałem odblokować po nawet dwóch dobach nie dopuściła blokada ale to pewnie przez to że ciągle kombinowalem jak ja obejść . Podobno żeby sama puściła trzeba odłożyć telefon na minimum 24h bez grzebania przy nim. Na świecie kupa ludu ma problemy z tym zabezpieczeniem . Niby fajna rzecz ale mogli chociaż tak jak z kodem pin dac 3 próby zanim blokada zadziała.

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@sroczkin
    I tu może jest właśnie przyczyna. Zamiast grzebać, najlepiej odłożyć wyłączony telefon na 24h, a grzebiąc tylko przedłużamy ten okres.
    Chociaż rozumiem ludzi, bo znając siebie sam bym grzebał do upadłego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    acheron

@ggregorii

miałem to samo musiałem zejść do niższej wersji andka 6.0 , dopiero po tym zabiegu już można normalnie według poradnika odblokować , ja zrobiłem wedle tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem, jeśli mamy odblokowaną funkcje OEM to po wgraniu 4 plikowca z plikiem pit nie trzeba wpisywać danych konta Google, aby przejść konfigurację. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sebeq

Zakupiłem telefon używany z wolnej sprzedaży, mam paragon itd. I opadłem już z sił telefon ma wgranego androida 7 i żadna metoda zawarta w tym temacie nie działa, co mogę zrobić ? Czy jest jakaś szansa i downgrade do 6, jeżeli w opcjach nie były pozaznaczane możliwości debugowania itd. ? Ewentualnie czy serwis Samsunga na podstawie paragonu jest w stanie to jakoś obejść, od razu mówie że otrzymałem komunikat aby zalogować się ponownie za 24 h, odstawiłem telefon na cały dzień przy próbie zalogowania ten sam komunikat, pomóżcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

up

Jesli ci nie idzie moze cos zle robisz . Mozesz tez zrobic dokladnie krok po kroku to co koles na tym filmiku 

Spoiler

Skoro u niego zadziałało u ciebie tez musi .

Ostatecznie bedziesz musial wrocic do ostatniej wersji andka 6 i na niej odblokowac sobie telefon .Ale najpierw zrob tak jak na filmiku .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki odblokowałem samsunga a3/6.Ale tak jak ktoś wspomniał nie trzeba szukac manager account-jeżeli wybrany mamy język polski.bo go nie znajdziemy .A po drugie ostatni punkt nie jest dla mnie zrozumiały tzn cofamy>restartujemy telefon ALE UWAGA NIE ROZŁĄCZAMY WIFI. Kurde nie da się tak zrobić bo jak telefon sie zrestartuje to i tak się rozłączy.Poradziłem sobie tylko cofając aż do momentu logowania i po wpisaniu danych telefon pięknie się zalogował.Dodam że telefon leżał 4 dni nie dotykany i cały czas wyskakiwało że coś 24h i nie można się zalogować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi