Skocz do zawartości
arekstaw

Zła jakość rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarancja jest ważna wszędzie tam gdzie masz serwis HTC. Kupisz w Chinach to serwis w Polsce Ci też maa obowiazek przyjąć. A że otworzyłeś to powiedz że sie sam rozklekotał. Przecież ty sam nic nie zepsułeś to nie masz nic na sumieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

W takim razie potrzebuje małej czarnej naklejki void która była na jednej że srubek ;) Ma ktoś jakiś pomysł? I przydało by sie zamalowac wytarcia na niektórych bo srubokret zostawił małe ślady. Madtrexx szczerze, myślisz, że mogą go wziąć w serwis golego, tzn bez karty gwarancyjnej i pudełka jeśli zadbam o te detale o których wspomniałem powyżej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maxas

Znając regenersis myślę że ciężko Ci będzie go oddać w ramach gwarancji, odniosłem wrażenie że nawet babka z infolinii HTC nie ma o nich najlepszej opinii, inna sprawa że nawet jak przyjmą nie ma gwarancji że to zrobią. Swój wysłałem kolejny raz, ciekawe co magicy wymyślą tym razem (poprzednim wrócił w gorszym stanie niż go oddałem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest loteria w takich przypadkach. Ale przecież Ci go nie zepsują co najwyżej naprawią lub odeślą w tym samym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Rozmawiałem z kobieta z HTC. Oświadczyła, że najlepiej udać sie do punktu sprzedaży i poprosić o nowy dowód sprzedaży. Już ja widzę, jak Hansowi w sklepie będzie sie chciało cokolwiek robic skoro brałem tylko paragon. Szukam więc glosniczka. Sam sobie będę serwisem. Już trzeszczenie obudowy naprawilem i uszczelnilem wnętrzności, wiec glosnik też wymienię. Szkoda bo już naklejke VOID na srubke opracowalem na kompie by regenesis nie marudzil. Zostawię jako szablon, może komuś sie kiedyś przyda i jakiś browar mi postawi ;)

---------- Post dołączono o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Swoją droga mam czystą nowa kartę gwarancyjną od htc desire bo tam siec dała swoją. Może wezmę wpisze imei, pieczątkę od jakiegoś sprzedawcy i pośle na gwarancje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kw92

Jestem użytkownikiem telefonu HTC sensation w sieci Play. Telefon traktuję jako podstawowe narzędzie biznesowe gdzie priorytetem jest nawiązywanie i odbieranie połączeń. Poprzednio używałem telefonu i-Phone w sieci T-mobile. Z perspektywy 4 m-cy mogę powiedzieć, że jakość rozmów jest delikatnie mówiąc zła. Występują szumy, trzaski oraz przerywanie rozmów. Zauważyłem również słaby zasięg lub jego brak w wielu miejscach (podczas jazdy samochodem) w porównaniu z konkurencją. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć nie jest to wina telefonu. Jest to wina operatora który oferuje niskie koszty połączeń w zamian za niską jakość usług. Mimo wielu konsultacji z BOA sieci Play (pomimo zmiany karty SIM) wiem, że jakości rozmów operator ten w najbliższej przyszłości nie poprawi. Może jest ktoś kto miał takie problemy. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe ustawienie telefonu aby przy połączeniu przychodzącym nie włączał się tryb głośnomówiący, oraz czy można zlikwidować włączanie się mapy w czasie wkładania do uchwytu samochodowego (oryginalny uchwyt HTC). Jak zlikwidować czas i pogodę na Barnabach a ustawić w bieżącej lokalizacji. Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alchem

Jeśli chodzi o jakość rozmów nie pomogę, ponieważ nie mam tego problemu. Co do pogody nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chodzi Ci o ustawienie pogody dla twojego regionu/miejsca w którym jesteś?

Jeśli tak wystarczy, że masz włączony transfer danych i pogoda sama powinna się zaaktualizować do tego miejsca, w którym obecnie się znajdujesz. Najlepiej być na dworze, ponieważ w domu trochę słabo wyszukuje (mi wyszukało prawidłowo dopiero po wyjściu na zewnątrz).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kw92 jeśli chcesz mieć dobrą jakość rozmów poza miastem (a uważasz, że w mieście jest złą jakość hm.. dziwne u mnie tego nie ma) to używaj zawsze nadajników plusa ;) Wejdź w opcje ustaw sieć na plus a wtedy pojawi się R na pasku - roaming i bedziesz wiedział, że jesteś na nadajniku plusa. Jeśli i nadajniki plusa będą szumiały to będzie znaczyło, że masz wadliwy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do jakości rozmów to roznie z tym bywa, ogólnie jest dobra ,ale nie najlepsza, znaczenie ma też telefon przez który rozmawia osoba z ktora się łączymy, ostatnio rozmawiałęm z kuzynka która zadzwonila z numeru kolezanki (tel SE K850) i trudno nam bylo rozmawiac ze względu na szumy i trzaski,ogolnie kiepska jakość, za chwile zadzwoniłą ze swojej noki 5530 i jakość była nie porównanie lepsza, jeżeli pogoda nie chce ci się zaktualizowac do lokacji w której jesteś sprawdza w ustawieniach -> lokalizacja -> skorzystaj z sieci bezprzewodowych (polozenie okreslane jest za pomoca wi-fii/lub sieci kom) zaznacz to,ewentualnie przeciągnij zegar do edycji i wpisz recznie swoje miasto klikajac na +, automatyczne odbieranie, hmmm szukam w tel i o dziwo nie widzę możliwości zmiany takowych ustawien, musisz sprawdzic po włożeniu do uchwytu czy nie pojawi ci sie jakaś opcja w ustawieniach, bo wiem ze niektóre softy mają dodatkową opcję ustawień przystawki odrazu w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Khalis

Mam problem z moim HTC Sensation: słyszę rozmówcę jak przez CB radio ;)

Słyszę bzyczenie w głośniku (niby nie duże, ale potwornie irytujące). Słyszę trzaski i takie jakby brzęczenie. Do tego - co jest szalenie wkurzające - dźwięk rozmówcy jest gdy mówi, a gdy przerywa mówienie (choćby oddech między wypowiedziami), to zapada potworna cisza i nie słychać żadnego dźwięku, nawet otoczenia. Gdy ponownie zaczyna mówić, to słychać i jego, i brzęczenie ;)

To ja wariuję i słyszę głosy, czy faktycznie coś nie tak z głośnikiem? A może w HTC Sensation po prostu jest taki głośnik i koniec (czytałem, że ludzie mają takie właśnie problemy z tym telefonem)? Przyznam, że oddawanie telefonu do serwisu po to, żeby wrócił w gorszym stanie (się człowiek naczytał tutaj na forum różnych rzeczy ;) ) albo nienaprawionego, nie wydaje się celowe...

<Smogg> Przed napisaniem następnego tematu skorzystaj z opcji "szukaj".

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi