Skocz do zawartości
blackcats

Samsung Gear S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedługo wejdę w posiadanie Gear S. Niestety jak się dowiedziałem Orange jako jedyny operator nie sprzedaje nano sim do tego smartwatcha jako drugiej do tego samego numeru. Play i T-Mobile mają to już dawno w swoich ofertach. W związku z tym proszę o info czy Orange ma w planach wprowadzenie takiej usługi a jeśli tak to kiedy? Operator Orange poinformował mnie, że mogę kupić kartę nano ale tylko do przesyłu danych. Więc w sumie nieprzydatną. Może zmienić na nan i korzystać z adaptera to telefonu ? A może po prostu zmienić operatora! Jeśli ktoś ma jakieś inne porady to bardzo proszę. 

Tags: alone ringtone download free, nhạc chuông hay, dont wanna know ringtone download free

Edytowane przez blackcats

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety nic nie poradzisz to samo przerabialem
    Obecnie mam karte w zegarku z orange ktora dostalem w gratisie do mojego abonamentu, a wczesniej korzystałam z prepaida
    Ale powiem Ci ze fajna sprawa z tym przesylem polaczen wszystko dziala idealnie

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

Włóż kartę dowolnego operatora, który umożliwia przekazywanie połączeń, sparuj go z telefonem i to wszystko. Przecież nie musisz mieć w obu urządzeniach kart sim Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vanheo

Myślę, że powinieneś spróbować przekonwertować, ponieważ to zrobiłem i mam dobre wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi