Skocz do zawartości
tomek1985

LG X Power - Pytania nowego właściciela

Rekomendowane odpowiedzi

kunek

Rozumiem.  Obecnie pozostało 35% energii a telefon ostatnio ładowałem z nocy ze środy na czwartek w poprzednim tygodniu a to już minęło kilka ładnych dni. Więc po części pomiar ma rację. Gdyby tak nie było to bateria padła by po 2 dniach. A trochę się bawiłem telefonem.

Czyli tak ma być? I jest to normalne.?

Edytowane przez kunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kunek

Witam ponownie.

Mam jedno pytanie?

Odkąd posiadam ten model to przy włączaniu telefonu tzn. uruchamianiu systemu 2 razy w różnym odstępie czasowym pojawiła się informacja aktualizacja systemu Android.

Optymalizacja aplikacji. Po kilku sekundach telefon się uruchomił.

Tak ma być.?

Pytam się ponieważ też tak czasem było na moim poprzednim Samsungu Galaxy Grand Prime. Takie cuda zauważyłem dopiero na 5.0.2.

Moim zdaniem to chyba nic nadzwyczajnego i tak czasem jest.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sowski

Czy LG X Power sprzedawany przez Orange też startuje z logo. Mam tel. z Plus i przy starcie mam to "okropne" migające coś. Jak jest z innymi sieciami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w plusie też mega mrugające logo.Telefon z zeszłego tygodnia i dzisiaj poraz pierwszy był uruchamiany.

Należy formować baterię ?
Jeżeli tak to w jaki sposób?
Telefon nówka i bateria po długim użyciu zjechała do 5 %.

lg g4 taptuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sowski

Są trzy szkoły :). 

1. Należy formować rozładowując baterie aż do wyłączenia się telefonu i naładować bez przerwy do pełna. Można powtórzyć to 2-3 krotnie.

2.Formowanie to przestarzała zasada. Nie ma to znaczenia dla baterii.

3.Formujesz lub nie a bateria i tak padnie bo jakąś wadę :).

Ja stosuję szkołę 1. powtarzając formowanie raz/dwa razy do roku. Nigdy nie miałem kłopotów z bateriami. Już trochę telefonów miałem a zaczynałem od Ericssona GA628.

Temat na forach wałkowany jak "co ważniejsze Wielkanoc czy Wigilia".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie to ja też we wszystkich swoich telefonach jakoś nie przypominam sobie o długim formowaniu baterii. Ładowanie do pełna i rozładowanie do max 5 %. Zresztą córka i tak już go dopadła.

lg g4 taptuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi