Skocz do zawartości
Papu.s

Lg G3 bardzo duże użycie procesora.

Rekomendowane odpowiedzi

Papu.s

Jestem posiadaczem lg g3 od 28 września. Zakupiłem go w sklepie playa. Od razu zmieniłem softa na niebrandowanego i telefon zaktualizowałem z użyciem lg pc suite do androida 6.0. Telefon na nim strasznie mulił, co było dla mnie dziwne, bo czytałem, że chodzi bardzo dobrze na 6.0 i cofnąłem do lolipopa. Dalej nie chodził dobrze, troszkę lepiej, ale bardzo się freezował ekran, aplikacje się włączały po 5sec, więc ściągnąłem apkę od procesów i okazało się, że proces system_server zjada od 40%-95% cpu. Nie mogę znaleźć żadnej porady jak to zatrzymać, albo żeby nie zjadał aż tak dużo cpu. Przypomnę, że zrobiłem hard reset, przy cofnięciu do lolipopa używałem też cse flash. Mam tylko 5 aplikacji i nic nie pomaga, a aplikacje włączają się bardzo długo.

Co można jeszcze zrobić?

Edytowane przez Camulos
korekta postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slavomes

Mi sie zdarzało coś takiego czasami po wgraniu różnych systemów. Czasem pomogło wyjęcie baterii. Czasem dopiero po pełnym rozładowaniu i ponownym uruchomieniu było ok.

Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Papu.s

NIestety nic próbowałem wyciagać baterie na cały dzien rozładowywać z 100razy fabryczne ale dalej ten process zjada i baterie i cpu i myśle że przez to są aż takie lagi Może orginalny android 6.0 ale boje się że znowu bendzie jeszcze gorzej

Edytowane przez Papu.s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

@Papu.s Jeśli masz gwarancję to oddałbym na naprawę. Bez sensu się z tym bawić skoro nawet przy zmianie ROMu się tak dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Papu.s

Ale tu jest problem mam lekko zbity w rogu nie przyjeli by go może polecasz jakiś rom ? może jescze spróbuje cofnąć do kitkata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lysolus

Do KitKata raczej się nie cofaj. Może zainstaluj jakiegoś customa - poradniki są na forum. Mogę ci polecić:

[D855/D852][6.0.1_r66] Resurrection Remix MM v5.7.4

[Official] [6.0] CyanogenMod 13

lub oparty na stocku 

[ROM] 19/11 | Fulmics ROM 6.7 ◦ v30N ◦ Tweaks | HUB | OTA ◦ MM 6.0 ◦ Wszystkie warianty!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Papu.s
Napisano (edytowane)

po długiej przerwie spróbowałem coś na niego wgrać, ale zwątpiłem, bo mój kolega też wgrywał cm na g3 z play i telefon się zbrickował. Nie będe próbował ale czemu na stocku lagują gry i się tnie nie wiem. Co mam zrobić, może kwestia tego romu z play, ale przy próbie wgrania romu bez brandu dalej wszystko z play zostaje więc nie wiem co mam z tym zrobić

Edytowane przez Camulos
korekta wpisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Papu.s

jak masz karte SD sprobuj bez niej...u mnie lagi notorycznie sie pojawiaja jak mam karte wlozoną...mimo ze karta super hiper ultra...specjalnie kupe kasy na nia wydałem :D a tu i tak klops

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi