Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Muszczu

Android 7.1.1 - wrażenia/opinie/błędy.

Rekomendowane odpowiedzi

No włączyłeś oszczędzanie danych. Dzięki temu ograniczysz użycie sieci komórkowej w tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix

Oczywiście ja rozumiem co robi ta opcja, ale jak działa? Odcina np. Messenger od netu?

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od priorytetów sieciowych. Powiadomienia push zostają nietknięte, ale np aplikacja do podacastó nie powinna pobierać wtedy nic w tle (chociaż to wszystko zależy też od implementacji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

Wskazując jedną aplikację, oszczędzanie (głównie w tle) będzie dotyczyć wszystkich aplikacji prócz wskazanej w filtrze.

Dla tej jedynej ruch w sieci będzie odbywać się normalnie.

Edytowane przez baca01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Winged

Mam taki problem, że gdy ładuje telefon ładowarka (oryginalna) podczas dzwonienia nie mam sygnału i nic w głośniku nie słyszę. Gdy odepnę od ładowarki wszystko jest ok. Reset do fabrycznych czy próba przeflashowania system?

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sandg

U mnie za to próba zainstalowania 7.1.1 wywołała kompletnego boot loopa... Zainstalowanie wszystkiego od nowa niczego nie daje - próbowałem już zainstalować na czysto 7.1.1, 7.0, 6.0.1 - bez skutku. Instalacja wszystkich ww. wersji systemu przebiega prawidłowo, ale telefon zatrzymuje się na animacji startowej - 1-2h czekania nic nie dają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

up- sprobuj powerem wylaczyc (dlugo trzymaj) i wlacz ponownie, mnie sie tak udalo, jesli piszesz o tych krecacych sie koleczkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sandg

Telefon mogę bez problemy włączyć i wyłączyć. Mam też dostęp do bootloadera i recovery, więc mogę bez problemu instalować dowolne wersje systemu. Po czystej instalacji 7.1.1/7.0/6.0.1 telefon niestety blokuje się jednak na animacji startowej.

Edytowane przez sandg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Masz logo google i potem krecace sie koleczka (animacja startowa, tak?) bezposrednio po instalacji? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sandg

Miałem przez ponad 10h - po którejś czystej instalacji w reszcie zaskoczyło i teraz czeka mnie już 'tylko' przywrócenie danych wszystkich aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi