Skocz do zawartości
Julia Kotlińska

Czy da się odratować xperie E3? Nie włącza się, świeci się czerwona dioda, flashtool nie wykrywa telefony.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest dosyć skomplikowana. Zaczęło się od tego,że mój telefon ciągle miewał blootloopy. Za pierwszym razem jakims cudem kolega wgral mi oryginalnego softa z xperia compation, telefon dzial przez dzien,moze dwa i znow. I zaczęło się codzienne wgrywanie nowych systemów,tylko że trzeba bylo juz przez flashtoola bo xperia compation nie wykrywal. Za 4 razem juz znudzila mi sie zabawa w codzienne instalowanie androida,wiec zanioslam telefon do serwisu. 20 zlotych i pochodzil z tydzien po czym znowu blootloop,tyle ze ciezszy,bo flashtool nie wykrywa. Do tego podejrzewam sudden deatha, gdyz xperia nie włącza się,a przy podłączeniu pod ładowarkę miga czewona dioda led,po przytrzymaniu power przy ładowaniu świeci światłem stałym. Lecz telefon nie reaguje na włączanie,trzymanie 3 dni pod ładowarką też nic nie dało. Komputer nie wykrywa,przy probie zainstalowania systemu flashtoolem ,przytumujac przycisk volume - tlefon miga jak przy podlaczeniu pod ladowarke a flashtool go nie widzi. Czy wie ktos w czym tkwi problem? Da sie jakos telefon uratowac bo jest w miare nowy. Z tego co mi wiadomo to teorytycznie sie da bo reakcja na ladowarke znikoma jest

Edytowane przez mattaj86
    Doprecyzowałem temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86
    Notatka Moderatora:
    Temat został przeniesiony z działu
    Sony Xperia E
    do 
    Sony Xperia E3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Hmm...  trudna sprawa bo wygląda to na to, że coś się dzieje z płyta główną i raczej to bym obstawiał, więc raczej serwis bo w domowych warunkach nic nie wskórasz skoro flashtool i xperia companion nie widzą telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

Dokładnie.  Ja też jestem tego zdania co @patrikos23

miałem podobne objawy w xperii SP.

nie sprawdzałem jej bo już się nie opłacało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    12 minut temu, patrikos23 napisał:

Hmm...  trudna sprawa bo wygląda to na to, że coś się dzieje z płyta główną i raczej to bym obstawiał, więc raczej serwis bo w domowych warunkach nic nie wskórasz skoro flashtool i xperia companion nie widzą telefonu

Jakie koszty poniosę w serwisie za grzebanie przy płycie głównej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Nie wiem ile kosztuje płyta główna, sprawdź na Allegro na przykład i dolicz robotę to będziesz mniej więcej wiedziała

Tapatalk by Xiaomi Mi5 Pro Ceramic Black

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

jeżeli płyta będzie do wymiany to niestety jest to koszt nowego telefonu w serwisie. 

Edytowane przez mattaj86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nic w domu sprobowac nie mozna?
    jakis program cokolwiek? 
    zalezy mi na tym zeby wykryl go po prostu komputer, w internecie jest sporo takich przypadkow rozwiazywanych kombinacja klawiszy, ale nie mam pojecia jaka jest do xpeirii e3

Edytowane przez patrikos23
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Programy, które można wykorzystać w domu nie działają, więc nic w domu nie zdziałasz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi