Skocz do zawartości
dszymek

rom [ROM][7.1.x][D855] Resurrection Remix [5.8.x]

Rekomendowane odpowiedzi

psiaja

@pusia82  "RR  LineageOS" jest w oparciu o Androida 7 a "RR  CyanogenMod" w oparciu o Androida 6

Który stabilniejszy - w prawdzie mam G2mini, ale też bawiłem się w w/w systemy i mimo, że RR LineageOS działał bez zarzutu, to jednak RR CM miał mniej problemu z apkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Levider

@psiaja

Troszkę nieprawdy zamieściłeś. RR CyanogenMod też był na androidzie 7.x

Tyle że teraz nie ma CM a jedynie LOS, który różni się jedynie nazwą

Mniej problemów z aplikacjami, ponieważ nie wszystkie są jeszcze przystosowane do nowego androida :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gDeise

Mam taki problem, że nie da się rozmawiać z tego ROMu. A dokładnie, kiedy wybiorę numer, lub kiedy od kogoś odbieram telefon to nic nie słychać. Ani u mnie, ani u drugiego rozmówcy. Czasem można usłyszeć dźwięk na jakiś ułamek sekundy i tyle. Próbowałem i na ostatniej oficjalnej wersji, oraz na nieoficjalnej. A instalując Xenona z którego obecnie korzystam (bo jest podobnym systemem jak nie prawie takim samym, nie znam się) dzwonienie działa dobrze. A całą instalację robię tak samo na tym i na tym systemie. Muszę coś doinstalować? Albo coś innego zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    souver
    Dnia 9.02.2017 o 21:55, gDeise napisał:
    Mam taki problem, że nie da się rozmawiać z tego ROMu. A dokładnie, kiedy wybiorę numer, lub kiedy od kogoś odbieram telefon to nic nie słychać. Ani u mnie, ani u drugiego rozmówcy. Czasem można usłyszeć dźwięk na jakiś ułamek sekundy i tyle. Próbowałem i na ostatniej oficjalnej wersji, oraz na nieoficjalnej. A instalując Xenona z którego obecnie korzystam (bo jest podobnym systemem jak nie prawie takim samym, nie znam się) dzwonienie działa dobrze. A całą instalację robię tak samo na tym i na tym systemie. Muszę coś doinstalować? Albo coś innego zrobić?

A instalujesz może Vipera? Pamiętam że były z nim spore problemy i właśnie to był jeden z nich, nie wiem czy to aktualne no ale jeśli instalujesz i problem nadal istnieje to musisz się Vipera pozbyć.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Camulos
    korekta użytego koloru, zarezerwowanego dla działań moderacyjnych, reg. 3.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QguAr

Ja ma vipera zainstalowanego, i mogę rozmawiać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam takie małe pytanko czy zmiana rozdzielczosci oraz dpi daje że dłużej wytrzyma bateria?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gDeise
    8 godzin temu, souver napisał:

A instalujesz może Vipera? Pamiętam że były z nim spore problemy i właśnie to był jeden z nich, nie wiem czy to aktualne no ale jeśli instalujesz i problem nadal istnieje to musisz się Vipera pozbyć.

Odrazu po zainstalowaniu systemu sprawdzałem czy mogę rozmawiać i lipa. Więc sprawdzałem na czysto tylko z zainstalowanymi gapps. A jest to może kwestia gapps? Instalowałem te od Pico.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QguAr

Ja mam gappsy nano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi