Skocz do zawartości
dszymek

rom [ROM][7.1.x][D855] Resurrection Remix [5.8.x]

Rekomendowane odpowiedzi

ok, ale teraz nie moge odpalic aparatu wogóle, Może znacie jakis aparat, który robi ładne zdjecia (16:9) i ma HDR?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@kisielku Sprobuj snap camera, footej lub open camera. Dostepne w sklepie google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smh

Panowie mam kilka pytań odnośnie tego romu:

1. Czy u Was też nie działa opcja nagrywania rozmów? U mnie po tapnięciu ikonki nagrywania nic się nie dzieje.

2. Korzystając z pixel launchera na głównym ekranie jest ikonka "G" po lewej stronie i po prawej na tej samej wysokości aktualny dzień - taki jakby widget (nie da się tego usunąć). Czy u Was po tapnięciu ikonki "G" dzieje się coś? U mnie na sekundę pojawia się "Informacja o aplikacji" i wraca do głównego ekranu. Domyślnie po tapnięciu miała otworzyć się przeglądarka czy coś?

3. Wchodząc do Menadżera plików i nadając uprawnienia roota jak wchodzę na kartę sd pokazuje się komunikat "Ta operacja wymaga podwyższonych uprawnień. Spróbuj po po aktywacji trybu dostępu do roota" - root jest i działa świetnie 

4. Podświetlenie nocne ustawione wg harmonogramu nie działa. Live Display w opcji automatyczny działa cały czas, a chciałbym żeby włączał się np: ok 21.

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 26.12.2016 o 10:55, dszymek napisał:

@ddadam jezeli chodzi Ci o G(Google) z lewej u góry to jest to standard w Pixel launcherze. Zainstaluj sobie inny jak nie chcesz tego np Nova launcherze. A jeżeli chcesz żeby działało to doinstaluj Google że sklepu play

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smh

@koalabis faktycznie zainstalowanie Google rozwiązało problem, za to dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat opanowany, Snap daje rade, problem jest jeszcze z jakością dźwięku, macie jakieś rozwiązanie na to? Próbowałem z Viper FX ze sklepu ale nie chce instalować driverów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Levider

@kisielku

V4A dla Nougata

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    smh
    Napisano (edytowane)
    5 godzin temu, kisielku napisał:

Aparat opanowany, Snap daje rade, problem jest jeszcze z jakością dźwięku, macie jakieś rozwiązanie na to? Próbowałem z Viper FX ze sklepu ale nie chce instalować driverów

@kisielku

Instalowałem wg. tego poradnika i śmiga http://www.theandroidsoul.com/install-viper4android-nougat/

Edytowane przez smh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek
    Napisano (edytowane)

Nowa wersja official dodana 

Dodana nowa wersja od Marchetto96 07/03

Edytowane przez dszymek
    aktualizacja
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Papu.s

Mam pytanko ja zainstalowalem i jest nawet nawet ale zauwazylem ze lubi klawiatura lagowac i wiekszosci animacji lubi nie byc plynne jak temu za radzic?

dodana zawartość

ten kernel też mi nie działa bootloop nawet bo factory reset jak się nagrzewa to zaczyna strasznie lagować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi