Skocz do zawartości
dszymek

rom [ROM][7.1.x][D855] Resurrection Remix [5.8.x]

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.05.2018 o 10:04, wiheros napisał:

Testowałem ponad tydzień  RR na Oreo i było wszystko ..no prawie wszystko świetnie. Gps używałem do aplikacji mapy , działało ok. Bateria tak sam jak przy LineageOS 14.1. Zero restartów. Mnóstwo ustawień co mi się bardzo podobało. Z czym był problem?  Otóż aparat i nagrywanie video nie działało .Zastępowałem to różnymi aplikacjami, ale niestety też nie było doskonale..no i wróciłem do LineageOS 14.1. Narazie bez restartów wszystko pięknie śmiga tak jakby coś poprawiono. Czekam też na aktualizacje  RR i jeśli tylko wyczytam gdzieś , że aparat działa poprawnie to na pewno RR wskoczy w mój tel..

No więc po użytkowaniu dwa tygodnie [ROM][8.1][OFFICIAL] ResurrectionRemix 6.0.0 wersji z 11.06.2018 telefon PADŁ!!Nie reaguje kompletnie na nic. Podczas normalnego użytkowania przy przełaczeniu przeglądarki opera do aplikacji youtube nagle wyskoczył niebieski ekran i się wyłączył. Dziękuję :) 

Koniec z LG ..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

@wiheros , to nie wina romu tylko telefonu. Problem znany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    W dniu 2.07.2018 o 09:20, srbastek napisał:

@wiheros , to nie wina romu tylko telefonu. Problem znany:

No poczytałem i doczytałem nawet o piekarnku :) U mnie niestety nie reaguje na nic czy to ładowarkę (dioda nie świeci)czy kompa -podpinanie na różne sposoby ..komp nic nie widzi. Telefon w skrócie uwalony na amen. Czasem na chwilę włączy się niebieski ekran i to wszystko.Pokombinuje z wolnym czasem z piekarnikiem ha zobaczę.Na moje płyta główna do wymiany.Co do romu to myślę , że on zawinił bo od momentu jego wgrania lg trochę nie wyrabiał , pamięc ram obciążona prawie na max w porównaniu z innymi romami gdzie 1.3 gb to byla norma, tutaj podchodziło do 1.8gb..Tel działał ale łapał lekkie zawiechy w różnych momentach. Juz planowałem zmianę na cyanogenmoda13 bo tamten działał najlepiej..a tu ciach i po telefonie...eh swoje przeżył i trudno się mówi..

7.05.2018

Telefon ożył po operacji z piekarnikiem. Testuję go 2 dzień i na razie ok. Oczywiście wróciłem szybko do CM13. Uważam, że na nowszych systemach LG zwłaszcza model jak mój z 2gb pamięci po prostu nie wyrabiał. Lineage14.1 niedopracowany- liczne restarty , RR z oreo ram wykorzystany na maxa(szkoda bo rom ciekawy). Romów wgrałem dziesiątki i jednak CM13 działał najlepiej, także już przy nim zostanę.Mam nadzieję , że tel. nie zrobi znów psikusa . Odradzam wgrywanie na pewno RR.

Chyba będzie niedługo się trzeba wybrać do jakiegoś salonu po  nowy sprzęt. Pozdr

Edytowane przez wiheros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi