Skocz do zawartości
easyrider767

Folie ochronne na wyświetlacz Spicy

Rekomendowane odpowiedzi

Albo Brando do których linki podałem nad Tobą albo oryginalną, która była dana przez samsunga - innych się najnormalniej nie opłaca - nie ma dobrej i niedrogiej niestety :P niedrogie to są shity z poliwęglanu często z klejem i innym badziewiem...

Jednak polecam wydać te 10 zł więcej i zakupić Brando, na pewno nie pożałujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój kolega kupuje folie do szyb w autach (chyba?) przeźroczysta, bardzo elastyczna, ale ma n95 i nie wiem jak będzie to działać na ekranie dotykowym? Nie wie ktoś? Przypuszczam, że będzie bo pojemnościowy można używać np. w rękawiczkach. Jest na tyle elastyczna, że nie będzie utrudniać obsługi. (dopytam się go gdzie kupuje i napisze tutaj) Będę miał galaxiego na początku wakacji (wtedy kończy mi się umowa) więc nie mam jak przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aaacha... Coś mnie zamuliło.

Piwko za pomoc. Trochę tego kleju bym się na zdrapywał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shd

a ja mam nastepujacy problem -zrobila mi sie paskudna, okropna, brzydka, przeolbrzymia rysa na telefonie :( tzn taka duza to ona nie jest ale wiem gdzie sie znajduje i nie moge sie na nia przestac patrzec :P jak usunac?

http://allegro.pl/item1043837234_pasta_serwisowa_usuwa_rysy_z_szybki_telefonu_100.html - zda egzamin ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iDAREK
    a ja mam nastepujacy problem -zrobila mi sie paskudna, okropna, brzydka, przeolbrzymia rysa na telefonie :( tzn taka duza to ona nie jest ale wiem gdzie sie znajduje i nie moge sie na nia przestac patrzec :P jak usunac?

http://allegro.pl/item1043837234_pasta_serwisowa_usuwa_rysy_z_szybki_telefonu_100.html - zda egzamin ? :)

Może być problem, bo pamiętaj... wyświetlacz w naszym telefonie to nie to co dotykasz.

Telefon składa się z wyświetlacza LCD oraz ekranu pojemnościowego reagującego na dotyk (LCD jest pod tym ekranem), i jeżeli zbytnio, że tak powiem uszkodzisz powłokę ekranu pojemnościowego to w tym miejscu albo będzie zbyt albo nie będzie wrażliwy na dotyk.

ps. w posicie kolegi, którego spica posłużyła jako klocek do samochodu możesz zobaczyć poszczególne części (odniesienie do ebaya) wówczas zobaczysz conieco jak jest zbudowany telefon :).

A tutaj masz odnośnik do ekranu pojemnościowego dla naszego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shd

Hmmmmm:) Troche ostudziles moje zapaly do polerowania:) Dzis przyszedl futeralik i juz wiecej rys od noszenia w spodniach sie nie pojawi - btw: pasuje jak ulal i jest bardzo fajny i niedrogi - polecam

http://allegro.pl/item1043233711_etui_prawdziwa_skora_samsung_i5700_i7500_galaxy.html (jak chcialem kupic w sklepie to wolali 60 zika:))

Dzieki wielkie za odpowiedz + piwko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seed
    Hmmmmm:) Troche ostudziles moje zapaly do polerowania:) Dzis przyszedl futeralik i juz wiecej rys od noszenia w spodniach sie nie pojawi - btw: pasuje jak ulal i jest bardzo fajny i niedrogi - polecam

http://allegro.pl/item1043233711_etui_prawdziwa_skora_samsung_i5700_i7500_galaxy.html (jak chcialem kupic w sklepie to wolali 60 zika:))

Dzieki wielkie za odpowiedz + piwko :)

Czujesz przez ten pokrowiec jak ci telefon wibruje ? dzwonek jak ktoś dzwoni ? Idzie sie zorientować ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shd

seed - tak... :) jest w sam raz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enti

wlasnie nalozylem folie brando matowa i jestem zadowolony w 100% z zakupu polecam nie widac tlustych sladow po palcach i refleksow . a "montaż" jest banalny bo nie ma kleju tylko powloka elektrostatyczna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi