Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

jachu76

Samsung Gear S3 gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

mateusz1807   
Otrzymana reputacja: 256
mateusz1807

@wladcadusz1 W bestcenie raczej nie ma szans na polską dystrybucję, a to oznacza że nie masz gwarancji. Lepiej zadzwoń do Samsunga i niech Ci sprawdzą po numerze seryjnym skąd jest ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wladcadusz1   
Otrzymana reputacja: 0
wladcadusz1
Napisano (edytowane)

NIe znam się specjalnie jak to działa, ale skoro tak mówią to chyba tak jest, no chyba że po prostu kłamią w żywe oczy, rozmowe mam zapisaną także jakby coś będe z nimi walczył.

EDIT: to musi być tylko polska dystrybucja? nie może być jakaś europejska? Wydaje mi się że jeśli kupię zegarek za granicą, to w polsce jego gwarancja też powinna obejmować

Edytowane przez wladcadusz1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
konter   
Otrzymana reputacja: 6
konter

@up

I co z tego, że rozmowę Masz zapisaną, Poinformowałeś, że Nagrywasz? Zresztą... mówić mówią i zapewniają a dystrybucja pewnie USA jak i w innym jeszcze sklepie, którego nazwy już nie pamiętam ale pisałem w postach wcześniej. Kup u nich i się przekonamy, może tym, którzy się dopytują wysyłają z polskiej dystrybucji.

Jeżeli chcesz kupić w dobrej cenie to kup w USA, tam za 600 pln można dostać lub taniej i Masz eSIM jeszcze, bajer u nas na razie nie do wykorzystania.

Kupując zegarek za granicą to Smasung może z jeden raz naprawi lub nie, zależy na kogo Trafisz w Samsungu. Ja z Samsungiem nie miałem żadnych problemów dotychczas (problem tylko z serwisem Samsunga ale to inna bajka), chodzi mi o kontakt telefoniczny, mailowy z nimi, miła i skuteczna obsługa klienta (Wymienili mi zepsutego NOTA4 na S7E bez zająknięcia a PLUSGSM się jąkał, telefon był od operatora), więc Zaryzykuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jackpe   
Otrzymana reputacja: 163
jackpe

Wystarczyło się cofnąć kilka tron i miałbyś post dokładnie opisujący jakie są warunki gwarancji dotyczące sprzętu z poza dystrybucji krajowej.

Przeczytaj, zanotuj, zapamiętaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi