Skocz do zawartości
sebagit

Szanse na aktualizacje do IceCream Sandwich..

Rekomendowane odpowiedzi

p1t3r

https://www.facebook.com/notes/htc/announcing-the-first-wave-of-htc-devices-to-receive-upgrades-to-ice-cream-sandwi/10150518462703084

Z tego co można przeczytać na Facebook'u HTC planuje aktualizację swoich urządzeń do androida Ice Cream Sandwich na początku 2012.

Można się też dowiedzieć, że razem z HTC Sensation aktualizacji doczekają się urządzenia takie jak HTC Sensation XL and HTC Sensation XE, oraz HTC Rezound, HTC EVO 3D, HTC EVO Design 4G i HTC Amaze 4G.

<kHoTeCek> Bądź tak uprzejmy, i korzystaj z wyszukiwarki przed założeniem tematu...

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Odkopię trochę temat, bo właśnie w oko wpadł mi news z modaco oraz związany z newsem wątek na xda.

Okazuje się, że HTC ma już testowy build dla Sensation z Androidem 4.0.1, ale do czasu opublikowania oficjalnej wersji tego romu będzie już posiadał Androida 4.0.3.

Z ciekawostek - rom ten posiada Sense 3.5 i inne bajery, którymi HTC lubi zapełniać swoje telefony, jak na przykład klawiatura (dla mnie to akurat plus, bo bardzo ją lubię).

Ciekawe kiedy będą jakieś przecieki :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink

Jestem ciekaw czy zachowaja kolorystyke sense.. bo np na sgs2 ics wyglada identycznie jak ginger...

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

Tak jak w temacie. Czy slyszeliscie cos o tym? A moze juz jest, tylko ja nie umiem szukac?:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Widzę, że wątki zostały połączone, więc trochę przeredaguję wiadomość, aby nie było spamu :)

@Lotny: 2 posty wyżej ;)

Poprzednia treść odpowiedzi: Wedle wczorajszych/dzisiejszych newsów będzie, przy okazji update do Androida ICS - http://forum.android.com.pl/f319/szanse-na-aktualizacje-do-icecream-sandwich-104282/index2.html#post1055054

@nofink: Chyba zachowają - pierwszy leak ICS z Sense od RCMix: [ROM][★★ICS★★][sense 3.5][21 Dec]RCMix ICE v1.0, First Sense Android 4.0.1 rom!!! :D - xda-developers

Edytowane przez Smogg
    Życie, po prostu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

nie widze zadnych informacji o htc sense :> pisza tylko o androidzie 4.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg
    Well, wonder no more as one of our internal sources at HTC has managed to lay his hands on their very first internally distributed test build of Google's latest and greatest. Built on Android 4.0.1 (the build is a month old, and it will become 4.0.3 by the time it hits public release), the first test releases are intended for the HTC Sensation / Sensation XE and sport the 3.0x version tag. The usual HTC customisations are present including HTC Sense 3.5, so don't expect any massive visual changes for Ice Cream Sandwich. As you would expect, ICS has been slightly sliced and dice to give the HTC experience - Facelock is present but the new keyboard is replaced by an updated HTC IME etc.

Czyli skompilowane w oparciu o ICS 4.0.1, przeznaczone dla HTC Senstaion (oraz XE), zawierające Sense 3.5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

pffff, czyli bedzie to wygladalo tak samo jak dotychczas, bo wszystko pokryje htc... szkoda, lubie duze zmiany w wygladzie wewnetrznym mojego telefonu :( ciekawe w takim razie w czym ten android 4.0 i sense 3.5 beda lepsze od tego co mam teraz, oprocz paru bajerow tj. face-unlock itp.. PF

aha i dzieki za szukanie dla mnie, lol potrzebuje okularow :D

<kHoTeCek> No w końcu nic zobowiązuje, prawda? ;)

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już zrobią romy to będą i takie bez Sense. Nie widze tu problemów. Póki co czekam z instalacją. Ale mnie ciekawi Sense 4.0, który ma wyjść z ISC - jak już będzie oficjalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lotny

khotecek o co chodzi w komenatrzu w moim poscie? nie moge doczytac sie sensu.

madtrexx ale takie romy to chyba tylko po roocie, ale nie mam ochoty ani sily sie juz w to bawic. htc chyba nie da nam wyboru, aktualizacja z htc sense lub bez lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x