Skocz do zawartości
BBerryAndroid

[ROM] [OFICJALNY] 2.3.5 i9100XXKI4

Rekomendowane odpowiedzi

hmm wszystko ładnie pięknie wrzucone, wipe zrobione przed nowym romem i dziwne restarty :/ ktos miał już z tym doczynienia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogole nie rozumiem po co ktoś to instaluje teraz, jak jest już KJ3, który działa o niebo lepiej niz ten KI4. Instaluje KJX, tam wszystko działa pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Możie i działa o nie bo lepiej, ale nie dla mnie - na razie najlepszą pracę telefonu miałem właśnie na KI4. Testowałem pół dnia KJ4 Orange i rezygnuje z niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie porównuj czystego romu z brandowanym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny

Dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik
    hmm wszystko ładnie pięknie wrzucone, wipe zrobione przed nowym romem i dziwne restarty :/ ktos miał już z tym doczynienia ?

Od około tygodnia jadę na Stock ROM XXKI4 + SpeedMod oraz LauncherPro Plus i nie miałem ani jednego restartu więc albo jakiś proces programu powoduje konflikt albo system zainstalował się kulawo. proponuję wszystkie WIPE albo jeszcze raz 3 plikowy wgrać XXKI3 a na niego XXKi4 jednoplikowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Romy brandowane sa jeszcze zmieniane przez operaratorów. A orange to już w ogóle w nich grzebie i dodaje swoje rzeczy. Polecam tylko i wyłacznie czysty Samsunga ;) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zauważyłem dziwne zachowanie telefonu po zainstalowaniu tego ROMu. Instalowałem bezpośrednio na stary system (PLUSa). System zainstalowałem bez robienia resetów ustawiań (ani przed ani po instalacji).

Zauważyłem, że

1. Telefon przestaje dzwonić i wibrować (chociaż na ekranie cały czas widać, że jest wywoływany). Po prostu chwilę dzwoni i wibruje a później przestaje,

2. Nie wydaje żadnego dzwięku (pomimo że jest ustawiony) dla przychodzącego SMS-a

Czy ktoś z was spotkał się z podobnymi problemami?

Też tak mam ten problem tylko, że ja posiadam soft XXKI4 instalowany z KIEsa na XXKI3. Telefon bez brandu, tylko root, żadnych modyfikacji nie wgrywałem. Czy ktoś ma taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje zrobić tak:

- wgrac stary KH3 - 3 plikowy przez Odina

- wgrać stary bootloader oczywiście za pomocą Odina

- kolejnym krokiem jest WIPE

- teraz Odinem wgrać KI4

- i jeszcze raz wipe

po wykonananiu wyżej wymienionych kroków jestem bardzo zadowolony z ROMU. Telefon przy normalny używaniu czyli dzwonienie i smsy bez jakiejś zbędnej zabawy podrafi wytrzymać 3 dni na baterii. Dodatkowym plusem jest to że nie mam żadnych lagów ekranu it.

Podsumowując wyżej wymieniona metoda daje płynnie działający rom bez żadnych dodatkowych porblemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi