Skocz do zawartości
BBerryAndroid

[ROM] [OFICJALNY] 2.3.5 i9100XXKI4

Rekomendowane odpowiedzi

R2-D2
    XXKI4 bez branda wgrany przez KIES. Root zrobiony za pomocą http://forum.android.com.pl/f168/root-sgs2-easy-rooting-toolkit-v-2-0-najprostsza-metoda-rootowania-106672/. Otóz mam problem. Żadna przeglądarka nie chce łaczyć się ze stronami szyfrowanymi

Czy udało się to naprawić?

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy można ten rom zainstalować bezpośrednio na rom I9100XXXKE4 (brand PLAY) czy trzeba coś uprzednio na niego wrzucić a dopiero potem ten jak w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marioo

U mnie po aktualizacji z 2.3.3 na 2.3.5 KI4 bateria spada w oszałamiającym tempie :< Rano odłączyłem od ładowarki i w ciągu 4 godzin spadło o 8% a nie było ani jednej rozmowy wykonanej, 2 smsy, raz odświeżona pogoda, zero internetu przez opere czy inne programy...

Podświetlenie na automat, tapeta czarno - biała, wyłączone bt, wifi, sieć 2g. Ten sam zestaw aplikacji co przed aktualizacją.

brak roota

Wszyscy piszą, że po aktualizacji jest poprawa w działaniu baterii a u mnie wręcz odwrotnie...

---------- Post dołączono o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Teraz to już jest 10%, tak jak pisałem - jedyne używanie w tym momencie to sprawdzanie poziomu baterii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wszyscy piszą, że po aktualizacji jest poprawa w działaniu baterii a u mnie wręcz odwrotnie...

Ja wczoraj też wróciłem do KI3 nie dość że bateria szła w dół szybciej to jeszcze zrywał łączność z wifi. KI4 testowałem przez tydzień i wróciłem do poprzedniego przy którym mogłem być spokojny o baterię :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marioo

Też mi się zdarzają zerwania połączenia z wifi, sporadycznie ale są. Ale wolałbym mieć lepiej działającą baterię :rolleyes:

---------- Post dołączono o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Mam nadzieję, że tak jak zapowiadają, wyjdzie w grudniu ICS i nieco to poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy udało się to naprawić?

Sent from my GT-I9100

Niestety nie. Czy ktoś ma podobne problemy? Zaznaczam, że po wifi wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaZuT

ja wczoraj zapodalem ten romik, przesiadlem sie z brandu plusa i9100XXKE7, po upie zmienilem CSC na XEO, przywrocenie kontaktow itp, jak narazie jest super, bateria spada wolniej niz na 2.3.3 brandzie plusa, w ciagu nocy andek zjadl 3-4% poziomu bateryjki.. w tej chwili w telefonie jest 1650mAh, jutro rano zapodam naladowana na full 2000tczke i bedzie dalej testowal romik.. jak narazie jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety nie. Czy ktoś ma podobne problemy? Zaznaczam, że po wifi wszystko działa jak należy.

Problem z łaczeniem ze stronami https:// został rozwiązany, wystarczyło odpowiednio ustawić APN Internet zgodnie z tym tematem http://forum.android.com.pl/f21/apn-plus-gsm-4360/

Wcześniejsze ustawienia ręczne, oraz ściągnięte automatycznie przez sms ze strony Plusa nie działały prawidłowo:mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie strasznie denerwuje lag przy odblokowywaniu :/ wczesniej tego nie mialem przy brandowanym sofcie z plusa..

Reszta jest ok, bateria również ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też zauważyłem lagowanie przy odblokowywaniu i ekran sam czasem wraca :/ do zablokowanego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi