Skocz do zawartości
BBerryAndroid

[ROM] [OFICJALNY] 2.3.5 i9100XXKI4

Rekomendowane odpowiedzi

marioo

Jakie macie napięcie baterii? Sprawdźcie proszę zaraz po odblokowaniu wyświetlacza (wcześniej niech kilka minut jest wygaszony).

Ja mam 4085 mV

---------- Post dołączono o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Bateria na KI4 2.3.5 po prostu znika w oczach. Szok, mam nadzieje ze to zmienia wkrotce :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wulki

Ja dziś miałem pierwszą zwieche telefonu. Ogólnie na baterię nie narzekam. trzyma mi od dnia do trzech, w zależności ile używam telefon. Dziś gdy dostałem smsa ekran zrobił się cały niebieski i pomógł tylko restart telefonu. gdy się włączył poleciało mi 30 procent baterii. Chociaż po godzinie 15 procent wróciło :-)

Pierwszy raz miałem taki przypadek

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zycho

Czy można gdzieś pobrać wersję deodexed tego romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jarven

W dalszym ciągu aktualny jest link z pierwszego postu? Czy jakaś wersja z poprawkami później się pojawiła w temacie? Bo na ostatnich stronach coś pisało kilka osób o trzy plikowym ROM-ie?

Wgrywać ten z pierwsze strony czy szukać linka w późniejszych postach?

Edytowane przez Sekator
    moja pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam chyba problem o którym jeszcze nikt tu nie pisał, otóż u mnie ekran samoczynnie co jakiś czas się "zapala" ;/ pomaga kilkakrotne odblokowanie i zablokowanie ponowne... o baterii nie wspomnę bo admin uprzedzał:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś znalazł może fix'a na aparat/kamerę, aby po ich włączeniu nie był ekran przyciemniony? Pomaga przed uruchomieniem aparatu wł/wył automatyczne dopasowanie jasności. Dopowiem, że dzieje się tak u mnie na 2 SGS'ach na tej wersji ROM'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raftik
    Czy ktoś znalazł może fix'a na aparat/kamerę, aby po ich włączeniu nie był ekran przyciemniony? Pomaga przed uruchomieniem aparatu wł/wył automatyczne dopasowanie jasności. Dopowiem, że dzieje się tak u mnie na 2 SGS'ach na tej wersji ROM'u.

Miałem kolego kilka razy tą przypadłość na tym Romie i faktycznie pomaga wyłączenie i włączenie auto jasności, ale miałem kilka razy ten problem na Custom ROMach opartych na XKJ3 więc nie wiem od czego to zależy. Jedyną rzeczą jaką różni mój przypadek od twojego to że u mnie występuje to bardzo rzadko i losowo i nie występuje po wyłączeniu i włączeniu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez to mialem. Pomaga wipe cache i wipe dalvik cache.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi