Skocz do zawartości
BBerryAndroid

[ROM] [OFICJALNY] 2.3.5 i9100XXKI4

Rekomendowane odpowiedzi

zle piszesz i wprowadzasz ludzi w blad !!!!!

powinienes napisac, a wlasciwie dodac na poczatku zdania: u mnie lub w moim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Restarty w tym romie przewijają się co jakiś czas, niestety częste są z nim problemy. Promonuje instalacje KJ3 lub KL1

ja na tym romie miale 300h+ uptime. Ogólnie wszystko ładnie śmigało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak wcześniejsze ROM-y ale nie mogę zmienić ustawień routera cokolwiek zmienię po ponownym wejściu okazuje się że andek wie lepiej:mad:

Jak już chwalimy SGS2 to uptime: 1323h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróciłem z CM7 na stockowy KI4 (3 plikowy KI3 + 3 x wipe -> KI4 + 3 x wipe) i nie mogę przenosić aplikacji na wbudowaną kartę pamięci. W ustawienia->aplikacje->zarządzaj aplikacjami przy próbie przeniesienia wyskakuje "Brak karty pamięci, włóż kartę" O co kaman ? Na CM 7 wsio działało ok.

Robiłem 3xwipe i dalej to samo.

Zauważyłem ze w ustawienia->domyślna pamięć, wbudowane 12 GB jest podmontowane jako pamięć USB. To jest normalne w stockach Samsunga ?

Może to jest przyczyna. Da rade to zmienić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wielką prośbę, mógłby ktoś podesłać mi plik phone.apk z tego romu, znajdujący się w /system/app ? z góry wielkię dzięki :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę przyznać, że jak do tej pory jest to dla mnie strasznie kijowy rom. Pierwszy samodzielnie wgrany po wipe- 3 plikowy KI3, później aktualizacja przez KIES do KI4. Rezultat - sgs niesamowicie zwolnił, nie tyle w grach, ale na pulpicie, jego przewijaniu oraz przewijaniu menu. Myślałem, że 2.3.3. plusa jest słaby, jednak tam była płynność przynajmniej :)

Może mi ktoś napisać co dzieje się z tymi plikami w smartfonie po wipe? Ja zrobiłem ten chyba polecany wipe data... w zasadzie większość rzeczy została (nie mam wymiennej karty pamięci)... przy ponownym ściąganiu NFS Hot Persuit "dościągnął" ze 3 mb i po prostu pojawiła się znowu ikonka, której po wipe nie było...

czy to znaczy, że te programy, które były zainstalowane są dalej na komie, tylko z menu zniknęła ich ikona?

przepraszam za prostackie pytania, ale tak jak się cieszyłem, że jestem wielki haker bo wgrałem przez odina ten rom, tak teraz coraz bardziej mnie denerwuje :)

pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może masz z fonem coś nie tak, ja kupiłem w saturnie nówke z tym romem i zero mulenia, teraz wgrałem rom ze stycznia i zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy

Ponieważ wipe nie formatuje wewnętrznej "karty pamięci" na której zapisuje się większość danych z gier. To jest ta jedyna pamięć do której masz dostęp z poziomu komputera i domyślnego menedżera plików. Swoją drogą dlaczego narzekasz na rom który ma już 4 miesiące a w dziale jest dużo nowszych ciekawszych i o wiele lepszych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercks

Wipe data usuwa pliki ktore lacza sie z systemowymi i partycje przeznaczona na dane ta 2GB. Jesli chodzi o plynnosc to wgraj sobie 2.3.6 XILA2 i jakis kernel np.phenomenal, void.echo lub siyah to zobaczysz wtedy jak wszystko ladnie i plynnie chodzi a przy okazji bateria dlugo trzyma ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi