Skocz do zawartości
BBerryAndroid

[ROM] [OFICJALNY] 2.3.5 i9100XXKI4

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłeś ten ROM w Kies ?? to nie p[isz ze samsung wypuszcza, tylko zapaleńcy to robia.

Oficjalna wersje znajdziesz w Kiesie jak się pojawi.

Przecież napisał o XXKI4 a ten jest w Kiesie... Nic nie pisał o innym ROMie.:zabawa:

@piotere: a zrobiłeś wipe po aktualizacji z KI3 do KI4? Z postu jasno to nie wynika, a wipe powinien być zrobiony ręcznie teoretycznie po każdej aktualizacji Kiesem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Simeon

Czy da sie w tym Romie kasowa licznik flashowań tą samą wtyczką co w romach 2.3.4??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shatan

mi ostatnio na tym romie sam sie włącza lockscreen... mruga co jakis czas. czekam na jakaś wersje oficjalna 4.0 i dopiero sie przesiade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy

Simeon - na każdym romie możesz kasować licznik tą samą wtyczką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod warunkiem ze używasz starego bootloadera, bo na nowych wtyczka nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

używam tego Romu już od dwóch dni przesiadka z brandowanego T-mobile 2.3.4 na KI3 (trzy plikowy) a potem przez Kies na omawiany tu KI4.

Co mogę stwierdzić:

- niebieska poświata pokazująca swe oblicze np. po zjechaniu do końca w Ustawieniach, o ile tu jeszcze da się to wytrzymać o tyle w przeglądarce internetowej jest to po prostu $%@%*#. Z każdej strony co chwila wyskakujący na pół ekranu niebieski znacznik... czy w wersjach 2.3.6 nadal takie coś jest oby w ICS tego nie było lub można było wyłączyć,

- wibracje, tego nie dało mi się doświadczyć w wersji T-mobile... jest to również irytujące z powodu iż nie można tego wyłączyć. O jakie wibracje chodzi... otóż przy edytowaniu Aplikacji każdorazowe dotknięcie i przesunięcie czy to na ekran główny czy w Menu jest dodatkowo połączone z lekkim wibrującym uczuciem... strasznie denerwujące... na koniec kiedy wyłączam telefon i już wszystko zagaśnie jego ostatnim "drgnięciem" jest wibracja. Na co to komu i dlaczego nie można się tego pozbyć,

Są to dwie najbardziej wkurzające rzeczy jakie mnie spotkały na tym ROMie.

- jeśli chodzi o GPS u mnie od zawsze był jakiś problem i na tym ROMie raz połączy się szybko nawet w budynku - o dziwo, raz będzie się czekało 5 minut lub w cale się nie połączy,

- jeśli mowa o lagach w zablokowanym ekranie, typu nie aktualizująca się godzina przez 2-3 sek. to było u mnie od początku tego telefonu i jest to i teraz. Można się przyzwyczaić, nie staje się to często,

- bateria moim zdaniem gorzej mi teraz trzyma ale to moje odczucie jeszcze do końca nie sprawdzone.

Jeśli chodzi o szybkość i przyjemność w korzystaniu to jestem zadowolony. Telefon na pewno nie zwolnił, ani nie zamula.

Do największych plusów muszę dodać ale to tylko chyba dla mnie lub osób korzystających też z GO SMS Pro w wersji 2.3.4 nie było możliwości włączenia wibracji dla sms'ów kiedy telefon był wyciszony. Dziwna sprawa, teraz hula aż miło.

Jeszcze mogę dodać do plusa to i włączając tryb cichy mam ikonkę o tym iż telefon jest w stanie wibracji i obok przekreślony głośnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patroy

- Niebieska poświata jest o wiele subtelniejsza w romach z tego roku:; XILA2 i XILA4

-dotykową wibracje można wyłączyć w ustawienia > dźwięk > wibracja dotykowa.

-A wibracja przy wyłaczonym ekranie jest po to żeby dać znać że telefon już się wyłączył(bo jak inaczej to sprawdzić).

-W nowych romach także nie występuje lag przy odblokowywaniu, poniewaz jest nowy lockscreen.

Generalnie nowe romy sa pod każdym względem lepsze, nie rozumiem jak można wgrać prehistoryczny rom, kiedy w zasięgu ręki są świeższe i dużo lepsze i jeszcze narzekać na jego prace. Masz to na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    folusek

może i są nowsze ale ten jest na dzień dzisiejszy ostatni oficjalny wydany na Polskę XEO dostępny prosto z poziomu kies :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza
    może i są nowsze ale ten jest na dzień dzisiejszy ostatni oficjalny wydany na Polskę XEO dostępny prosto z poziomu kies :)

Ale skoro kolega juz sie na tyle postaral coby branda usunac to co za problem oficjalnego swiezaka wgrac :)

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patroy co do wibracji aplikacji faktycznie niby wyłączyłem odznaczając "ptaszka" ale jak się okazuje trzeba wcześniej pasek czułości zjechać do końca :/ dziwne...

-A wibracja przy wyłaczonym ekranie jest po to żeby dać znać że telefon już się wyłączył(bo jak inaczej to sprawdzić).

Eeee to nie wiesz kiedy telefon się wyłącza :| ja nie musiałem mieć takiego bajeru we wcześniejszej wersji ROMu a telefon zawsze jakimś cudem się wyłączał... no nic zostawiam to

Co do tych niebieskich obramowań... Boże zmiłuj się niech tego nie dodają to tak psuje użytkowanie - taki badziewny, niepotrzebny bzdet.

Co do wyboru romu folusek Ci odpowiedział... czytałem opinie o tym romie i o XILA2 - wybór padł na KI4 co do XILA4 nie widziałem go w temacie "Spis chronologiczny/ Oficjalne romy wydane przez Samsunga"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi