Skocz do zawartości
BBerryAndroid

[ROM] [OFICJALNY] 2.3.5 i9100XXKI4

Rekomendowane odpowiedzi

Po wgraniu Ki3 nie zmienilem CSC mam kor.

Moge ten jednoplikowy wgrac odinem bez problemu ?

Czy beda jakies komplikacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odinem wgrasz wszystko bez problemu a do tego jak jedno plikowy to nie stracisz danych.

CSC zmieniasz kiedy chcesz mieć info o nowych firmware w Kies-ie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za info :)

No to wieczorkiem wgram sobie ten upgrade :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robię tak :

Zanim wgram cokolwiek to karta pmięci jak jest to out z telefonu plus kopia na twardy lapka kontaktów itp.

Potem odpalam tel w trybie ClockworkMod Recovery i wykonuję :

- wipe data/factory reset

- wipe cache partition

Potem przechodzę do Adcanced and Debugging Menu i tam wykonuję :

- Wipe Davlik Cache

Po tym wybieram power off i odpalam tel w trybie download mode i wgrywam nowy soft. Po wgraniu robię jeszcze jeden hard reset i dopiero bootloader root itp. :)

Trochę to trwa na pewno ale warto się pozbyć wszelkiego syfu po starym romie itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy wgrywają ale prawie nikt nie pisze jak się spisuje i czy są jakieś zmiany dla których warto to wrzucać na fona ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstalowałem na KH3 i jestem zadowolony - fon dostał lekkiego kopa, mimo że nie robiłem wipe. W Quadrancie wynik w okolicach 3760 pkt.

coście się uparli testować SGS2 niemiarodajnym Quadrantem? Od tego jest AnTuTu lub CF-Bench...

A wracając do tematu to jest nieznacznie szybszy, łapie "fix" gps bardzo szybko i to w mieszkaniu, polepszony zasięg WiFi. Co do baterii to za 2 - 3 ładowania będzie można coś powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy to wifi czy na pewno poprawili zasięg bo na xxki3 nic się nie zmieniło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potestowałem przez kilka godzin i żadnych różnic w użytkowaniu w stosunku do ki3 nie znalazłem. (Nie wiem czy bootloader jest wgrywany przez ten ik4 czy nie (a jeśli tak to jest stary), bo w ki3 miałem wgrany "stary bootloader" i po wgraniu ik4 a potem cf-root licznik wykasowałem wtyczką). Jedna różnica to to, że quadrant jest na poziomie 3500 do czasami 3800 a na ki3 mam min 3680 a max 4250 co daje średnią na ki4 3680 a na ki3 4000 (przy 20 przejściach na każdym z romów). Oczywiście te wyniki nie przekładają się w zauważlny sposób na działanie telefonu. Więc wróciłem na ki3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zobaczymy to wifi czy na pewno poprawili zasięg bo na xxki3 nic się nie zmieniło :)

Z tego co widzę (JEŚLI zasięg będzie lepszy) to będzie to jedyny powód dla którego można to wrzucać. Tyle, że mnie kosmetyczne zmiany nie interesują więc pozostaje czekać na ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi