Skocz do zawartości
BBerryAndroid

[ROM] [OFICJALNY] 2.3.5 i9100XXKI4

Rekomendowane odpowiedzi

Shatan

jak usunac te obrzydliwe niebieskie światło po bokach które pokazuje się jak przeglądamy www? wcześniejsze 'odbijanie' było dużo lepsze :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

Na wcześniejsze patent miało Apple ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mark.

jest gdzieś rozszerzone power menu na ki4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sonny
    Warto wgrac nawet ze wzgledu na to ze jest to oficjalny rom , wiec napewno bardziej dopieszczony i pozbawiony bledow . Dzialanie podobne jak na ki3.

NO dobrze - jest to oficjalny ROM, ale czy ktoś może mi wyjaśnić (w jakiś przystępny sposób) ten bug z ikoną wibracji - dlaczego jest, jak pozbyć się tej ikonki itp.

Jakie różnice względem KH3 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest bug. Po porostu samsung zdecydował ze tak mam być i jest i to nie jest żadna pomyłka lecz celowe działanie.

KH3 to android 2.3.4 a KI4 to android 2.3.5 jest w nim parę udogodnień ale napewno bateria trzyma lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deany

rewelacja! na tym ROMie bateria trzyma mi 5 dni intensywnego używania!! - żart :D

właśnie przesiadłem się z KI3, tam miałem czasami problem ze złym odczytem stanu baterii oraz częściej niż zwykle aplikacje wyrzucały błędy, zobaczymy jak będzie tutaj

- ikonka wibracji jest (niestety)

- niebieska poświata dalej (niestety wciąż brak patentu)

- ikonka redukcji szumów nie pokazuje się (jednak wiadomo, że działa :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ja już coś mogę napisać na temat XXKI4.

Ale od początku, przed wrzuceniem nowego romu OBOWIĄZKOWO wykonałem kopie wszystkiego co ważne i tutaj na pewno duzo mi pomógł Titianium Backup Plus Pro.

Potem zrobiłem harde reset urządzenia, format sdcard oraz partition cache i Davlik cache.

Następnie Odinem załadowałem nowy rom, stary bootloader żeby unbrick zadziałał a nastęnie znów hard reset oraz ROOT plus Speedmod Kernel K2-5 i Battery Mod dla XXKI4 a także Camera Mod.

Cały soft wraz z danymi systemowymi odzyskałem przez Titianium Backup Plus Pro i przyznam szczerze że aplikacja jest warta swojej ceny bo pięknie wszystko działa bez jakiekolwiek konfiguracji itp. :) Do tego dzięki APP2SD Pro porozdzielałem soft na sdcard oraz external_sd plus konfiguracja Androida, poczty i reszty :)

Co zauważyłem :

- niewielkie ale odczuwalne przyśpieszenie działania telefonu czyli system zrobił się jakiś bardziej elastyczny

- zasięg wifi nic się nie zmienił także tutaj się nie popisali

- bateria ciut dłużej trzyma ale ile dokładnie to napiszę za parę dni :)

- ikonka wibry nadal istnieje ale mi ona w niczym nie przeszkadza

- przewijanie pulpitów z ikonami działa bardzo płynnie nawet z działającym w tle MultiPicture Live Wallpaper (płatny)

- jakoś lepiej działa połączenie w zasięgu GPRS (tylko tyle mam w pracy), wcześniej na XXKI3 działało to tragicznie

Reasumując to jestem zadowolony i nie żałuję zmiany romu :)

Edytowane przez GracGTi6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego GracGTi6. Czy możesz gdzieś wrzucić program poprawiający camere (Camera Mod) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deany

rzeczywiście, na KI4 telefon jest jakby bardziej responsywny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kolego GracGTi6. Czy możesz gdzieś wrzucić program poprawiający camere (Camera Mod) ?

zerknij na [MOD] Hacked Camera.APK for better audio quality, usage with any battery life & MORE! - xda-developers czy to nie jest to....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi