Skocz do zawartości
mattaj86

Serwis CDTI (dawniej W-Support) - dyskusje, pytania, problemy

Rekomendowane odpowiedzi

mattaj86

Temat dotyczy wszelkich rozmów i pytań związanych z autoryzowanym serwisem sony W-Support. 

Edytowane przez balwanekbuli
    Temat po zmianie serwisu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

26-go kwietnia przesiadłem się z Z3 na XZ, jednak pojawił się pewien problem. Przez weekend majowy nie miałem tego jak zgłosić, więc zrobiłem to dopiero dziś. Jako, że nie miałem pojęcia jak to opisać, to nagrałem dla BOK-u Plusa taki oto filmik. Wrzuciłem na Google Drive, więc bezpieczne źródło: https://drive.google.com/open?id=0B8sAkgqSR0gpZ0NPeXR3amZfclU

...możecie mi powiedzieć co o tym myślicie? Ogólnie mimo wszystko będę chciał telefon ubezpieczyć w U-Care tj. wcześniejsze Z3, no ale jeszcze z braku czasu nie miałem kiedy tego zrobić.

Pozdrawiam,

Janusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon ewidentnie wygięty i powiem Tobie tyle, że masz już po gwarancji. Nie udowodnisz im tego, że nie jest to twoja wina. Ja tak walczyłem z serwisem około pół roku, dopiero interwencja do producenta coś dała. Moja rada jest taka, sprzedaj telefon dopóki ma jeszcze gwarancje, wysyłając do serwisu z miejsca się jej pozbędziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mitpio
    Napisano (edytowane)

Fakt wygięty sprawdzałem u siebie leży płasko
    Wysłał mitpio z F8331 andek mm przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dszymek
    Usunieta zbedna czesc tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I myślicie, że na nic się zda gadanie, że był taki od razu, tylko dopiero teraz składam reklamację, bo był weekend majowy? Co jest w sumie zgodne z prawdą... Średnio mi się uśmiecha sprzedawanie go i kupowanie nowego, na starcie przepłacam, a telefon wzięty na raty doliczane do abonamentu :-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, możesz próbować reklamować, ale jak pisałem, ciężko będzie udowodnić, że wina nie leży po twojej stronie. Z drugiej strony, to czemu mają Ci zaufać ? 

telefon wzięty na raty doliczane do abonamentu :-/

Mogłeś sprawdzić na miejscu jak go odbierałeś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

Niby tak, ale weź teraz zauważ takie coś tuż po odebraniu telefonu, zwłaszcza kiedy odbierasz od kuriera i ten od razu ucieka po podpisaniu dokumentów...

W każdym razie nie widzi mi się aby go sprzedać, a potem dokładać aby mieć "prosty". Zgłoszę do reklamacji i zobaczymy co wyjdzie, będę tak truł im//ciach// i pisał e-maile, że będą musieli naprawić/wymienić :-)

Swoją drogą ciekawe jak to ma się do jego ubezpieczenia, bo miałem w planie iść dziś do Plusa i wykupić tj. poprzednio w U-Care.

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij". 3.2 slownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gothic

Kupowałeś zdalnie. Masz 14 dni na oddanie towaru. Odeślij i kup nowy. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andy503

Zaznaczę iż nie zawsze wygięcie telefonu jest równo znaczne z utratą gwarancji. Moja poprzednia Z3 była zauważalnie wygięta. W-support to zauważył zaznaczając to w protokole, a mimo na odklejony front reklamacje uznali i wymienili na nówkę. Też może loteria na kolo się trafi, Jak napiszesz do tego stosowną notatkę z załączonym filmem to powinni uznać. Sugerując iż taki kupiłeś zauważyłeś go niedawno zauważyłeś dopiero kilka dni po tym fakcie, a z powodu wyjazdu majowego nie miałeś możliwości zgłoszenia tego wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@andy503 po części masz rację, aczkolwiek ja z własnego doświadczenia i to co czytam na forach wiem, że jest małe prawdopodobieństwo jest, iż  uznają to na gwarancji. Decyzja należy do niego. Jak pewny jesteś swojego próbuj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi