Skocz do zawartości
endrju_pl

Czy ktoś z osób posiadających już ten telefon może mi napisać jak telefon sobie radzi przy słabszym zasięgu w porównaniu do innych modeli?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Zastanawiam się nad kupnem tego modelu LG dla mamy, ale mam obawy o zasięg. Czy ktoś z osób posiadających już ten telefon może mi napisać jak telefon sobie radzi przy słabszym zasięgu w porównaniu do innych modeli? U mnie jest bardzo słaby zasięg i liczę też trochę na obsługę Wifi Calling z Play w tym modelu. Mama obecnie korzysta z prostego Samsunga z klawiaturą i małym wyświetlaczem(nawet aparatu nie ma, dokładnego modelu nie pamiętam). Przydałby jej się większy wyświetlacz jak w tym LG, ale co jej po wyświetlaczu jak zasięgu nie ma... Testowałem Samsunga S Advance, Galaxy S3 i niestety radziły sobie gorzej niż ten prosty telefon z klawiaturą. 

Edytowane przez Daniel.
Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fonsz

@endrju_pl mam porównanie jedynie z LG G2mini,SGS4 i HTC 626.Zasięg Lte jak i w 3g jest na poziomie SGS4 czyli dużo lepszy niż w G2mini i HTC.Gdy zasięg Lte zanika do 1 kreski szybko przełącza sie na 3g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fonsz  Dzięki za informację. Ciekawe kiedy się doczekamy Wifi Calling w ofercie na kartę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
djpit

Wypowiem się bo również mam fatalny zasięg w domu i testowałem wiele telefonów. Wcześniej kupiłem mamie Huawei y6 II i zasięg był kiepski ale rozmów nie szarpało i dźwięk był naturalny (ale to jedyna zaleta tego telefonu)  więc zmieniłem na LG K8 Lte  bo ładny dla kobiety... (wcześniej też miała lg  i też problemy te same co w nowym) liczyłem ,że nowe będzie lepsze, niestety masakra - często na GSM przerywa rozmowy, dźwięk jak przez gąbkę no kicha.

Generalnie LG na tym polu leży. Tak więc nigdy więcej nie kupię fona tej marki bo podstawowa sprawa leży.

Sieć Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi