Skocz do zawartości
suony

Brak zasięgu Xperia Z3

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupiłem uzywana z3. W mieście zasięg był normalny. Okazało się ze musze wymienić taśmę z mikrofonem. Wymieniłem. Przeprowadzałem ta operacje poza miastem gdzie zasieg jest słabszy. po uruchomieniu telefonu nie mogłem się polaczyc z żadną siecią. Gdy pojechałem do miasta wszystko śmigało. gdy znowu byłem poza miastem znowu nie było zasięgu.  przełożyłem karte do innego telefonu i zasięg był bardzo dobry. Co może być przyczyną? Jeszcze raz zjąłem klapke i chyba wszytko jest dobrze podłączone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P405

Nie urwałeś anteny. W Z jest delikatna, nie wiem jak w Z3 bo jeszcze nie rozbieralem.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kabelek na swoim miejscu łądnie wpięty. antena bez widocznych uszkodzeń. jeszcze raz to rozebrałem i złożyłem i to samo. wcześniej mialem xperie z1 i prawie na czesci pierwsze ja rozbieralem kilka razy i nie bylo takich problemow. może być tak, że samo z siebie wcześniej się zepsulo? 

dodam, że gdy probuje ręcznie wyszukać operatorów to wyświetlają sie, ale po wybraniu któregokolwiek nie mozna sie zalogować do sieci.

wymiana anteny i kabelka załatwiłaby sprawę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mam identyczny problem. Nie wiem co z tym zrobić. Chyba oddać do serwisu jakiegoś. A wszystko było dobrze do wymiany LCD 

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi