Skocz do zawartości
Mateo2393

Nie da się zaktualizować androida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zapytać o jedną rzecz otóż mam w domu 2 xperie z3 compact jedną bez problemu udało się zaktualizować do 6.0.1 a z drugą mam problem pojawia sie ikonka ze jest dostepna nowa aktualizacja klikam pobiera sie ale nie chce sie zainstalowac pojawia sie ten ''robocik'' i leci ten niebieski pasek ruszy sie kawałek i nagle telefon sie wyłącza po chwili sie włącza wchodzac w ustawienia jest napisane ze trwa instalacja po chwili wywala komunikat ze nie mozna zaktualizowac do najnowszej wersji probowalem tylko z telefonu aktualizowac bo na komputerze nie moge zainstalowac programu poniewaz wywala błąd ze program nie jest prawidlowo zainstalowany. Dodam też ze oba telefony kupowane tego samego dnia w Media Expert wiec nie sa brandowane moze ma ktos pomysl dlaczego jeden telefon dało sie zaktualizowac bez problemu a w tym nadal jest 5.1.1? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez ct65
    Warunkowo poprawiłem nazwę tematu. W nazwie nie używamy słowa "problem", proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65
    Notatka Moderatora:
    Treść notatki:

Twój temat został przeniesiony z działu

Sony Xperia Z3 Compact (D5803, D5833) > Dyskusja 

do 

Sony Xperia Z3 Compact (D5803, D5833) > Pomoc techniczna

Wgraj softa przez flashtool z użyciem wipe (stracisz dane). Tutaj masz poradnik jak pobrać najnowszy soft:

A tutaj jak go wgrać:

Ewentualnie możesz też spróbować wykonać aktualizację przez pc companion.

Edytowane przez ct65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ten pc companion tzn xperia pc pobierałem ze strony sony i wywala mi błąd ,że program nie może być prawidłowo zainstalowany czytałem ,że to może być spowodowane tym ,że mam starego direct x ale wgrałem nowy i dalej nie moge zainstalowac tego programu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Flashtool zrobi to samo co pc companion :) z pc companion są nawet problemy jak masz polskie znaki na koncie w windowsie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Ewentualnie przywróć do ustawień fabrycznych i zacznij procedurę aktualizacji jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi