Skocz do zawartości
dawid9785

rozwiązany brak wibracji powiadomień w trybie stamina

Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie mam wibracji powiadmoień w trybie stamina(oszczedzania energi) ponoć da się wykluczyć i wibracja powinna zadziałać. czy ktoś ma info jak to zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

w każdej sytuacji czy jak zmienisz dopiero na tryb cichy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wibracja nie działa zawsze gdy mam włączony tryb stamina to nie działa gdy dostaje powiadomienie badz sms, podczas gdy ktos dzwoni wibra działa. w trybie cichym tak samo na powiadomienia i sms nie reaguje. robiac test wibracji to samo zadnych oznak. telefon byl na gwarancji i wszystko spoko. dwonilkem do sony i mowia ze musze to w ustawieniach zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@dawid9785 Dziwna sprawa, mi stamina nigdy nic nie blokowała. Spróbuj może wgrać system od nowa flashtoolem lub opcja naprawy w xperia companion. Jak to nie pomoże to nie mam pojęcia co jest nie tak. Ewentualnie sprawdź czy w ustawieniach staminy nie masz opcji wyjątków i dodaj tam te wyjątki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też masz z3 compact? telefon był na ten przypadek 2 razy w serwisie. miał wgrywane oprogramowanie. no tak mi polecili dodac do wyjątków tylko nie wiem co wybrać i dlatego piszę o tym tutaj 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Stamina nie powinna blokować wibracji. Pewnie pomyśleli, że w danej apce nie masz wibracji i dlatego kazali Ci dodać ją do wyjątków (by jej stamina nie usypiała). Jednak to nijak się z tym mija, bo apka chociażby od sms pokazuje Ci go, a więc działa. Z jakiej aplikacji do sms korzystasz? W stockowej na z1 mam w niej opcję do włączenia wibracji dla sms/mms. Warto sprawdzić czy masz to aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stamina niestety blokuje mi tylko wibracje powiadomień i sms, uzywam standardowej apki do wiadomości oraz w opcjach mam zaznaczone"powiadomienia wibracjami" jutro zadzwonie do sony i niech cos wymyślą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maczek

Jeżeli twoje oprogramowanie ma numerek 6.0.1 to o wibracjach w trybie stamina zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak mam andka z nr 6.0.1 dam znać co wymysli suport sonego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maczek

Nic nie wymyśli. Jak chcesz staminy i wibracji to musisz sie cofnąć o jednego androida wstecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi