Skocz do zawartości
pazdzioszek84

Kopia zapasowa "błąd kopii zapasowej" - konto samsung

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie szczęśliwi użytkownicy Galaxy Note 4 ;)Mam taki problem. Wczoraj trochę mi się nudziło i wpadłem na szatański pomysł "a przywrócę go do ustawień fabrycznych" Wszelkie kopie posiadałem (google, onedrive i samsung") Po przywróceniu wszystko śmiga tylko nie kopie zrobione przez konto samsung. Przed przywracanie zrobiłem sobie kopie S Note i galerii z wycinkami. teraz nie mogę przywrócić tych rzeczy (a co gorsze nie mogę teraz wykonać kopii. Wybieram sobie czy to telefon, ekran startowy, aplikacje mam zaraz status "Błąd kopii zapasowej" oraz komunikat " Błąd tworzenie kopii zapasowej danych aplikacji Kontakty i Kalendarz" oraz komunikat "Wystąpił Błąd serwera" na pasku powiadamiań .O co chodzi... Pomożecie o co może chodzić. Usunąłem z tel. konto samsung i założyłem jeszcze raz i to samo - klops. Stworzyłem nowe konto samsung i też nie mogę wykonać kopii zapasowej. Mam Note 4 SM-N910C wersja android 6.0.1

Edytowane przez Muszczu
    Usuwam zbędny prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, co do kopi zapasowej na przyszłość mogę dodać tylko taką małą sugestię, olej dziwne kopie w chmurach i tym podobnych rozwiązaniach. Ze swego doświadczenie polecam zrobić kopię programem Kies 3 lub Smart Switch, oczywiście potrzebny do tego laptop/PC. Osobiście robię tylko takie kopie danych i nigdy nie miałem problemów z ich przywróceniem, szczególnie programem Kies 3 bo SS to testuje od nie dawna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że Samsung Kies to fajna sprawa, ale lubię jak coś mi działa a działało wcześniej bo sobie robiłem już kopie bezpieczeństwa. A teraz lipa... :( coś namieszali chyba z serwerami bo nie tylko ja mam problem z kopiami :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zapytać , czy działa kolegom kopia zapasowa Samsung ? Mi ciągle  wyświetla się ,,bład kopii " i błąd serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś też nie można wykonać kopi. Sugestie od serwisu Samsung, że usunąć konto i założyć je jeszcze raz nie przynoszą skutku.... Poczekamy pewnie na aktualizacje :/:trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    upel

No i mi nie działa... Już na pewno od tygodnia gdzieś... może wcześniej. Lubię to jak Samsung coś daje, a potem to nie działa... Pamiętam jak za czasów Note 3 dali "uptejd" ze Smart Menadżerem, który nie działał.... Normalnie ręce i majtki opadają...

Wytapnięte z mojego Samsunga Galaxy Note 4 Gold (Exynos)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pigas1

Smart Switch jest dobry. Przywraca nawet kopie z IPhone na Samsunga. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi