Skocz do zawartości
dynamoix

Petycja do Laszlo :)

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie rootowałem ale szczerze na coś z Sense UI chętnie bym sie przesiadł :) ... to też i ja sie podpisuję .

god damn ! napisałem o 5 godzin za wczesnie :D sorki ja po prostu czułem tą petycję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie!

Chciałbym Wam, forumowiczom, przedstawić petycje do Laszlo. Będę w tym temacie starał się mówić w imieniu na pewno garstki forumowiczów. Chcieliśmy Ciebie, Laszlo, poprosić a wręcz przekonać do tego abyś zajął się optymalizacja jakiegoś ROM'u z Sense UI na naszego G1. Wielu użytkowników korzystało z Twoich ROM'ow- zarówno eClair jak i Donut i było pod wielkim wrażeniem Twoich umiejętności.

Ostatnio często są wypuszczane ROM'y z Sense UI, ale są one robione na "odwal" lub projekty po prostu umierają. Byłoby świetnie gdybyś się profesjonalnie zajął Sense UI- myślę, ze wielu użytkowników poprze mój pomysł (albo i nie :). Nie ma w tej chwili stabilnego i w miarę szybko działającego Sense UI na naszego G1 wiec w Tobie nasza ostatnia nadzieja :). Jesteśmy wielkimi fanami tej świetnej nakładki, ale tak jak już wspomniałem ROM'y te nie nadają się do codziennego użytkowania. Posiadasz wiedzę praktyczna jak i teoretyczna do tego aby zoptymalizować jakiś ROM.

Kto jest za- proszę niech się dopisze do wątku, ewentualnie proszę również pisać jakieś uwagi dotyczące pomysłu. Jeśli pomysł się Tobie, Laszlo, nie spodoba- proszę Moderatorow lub Administracje o usuniecie tematu.

Edytowane przez mati1414

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako

Podpisuję się jako 1, dodam tylko aby najlepiej jakiś 1.5 (jako bazę można by użyć MagicSense Port... ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wneq

Ja powiem osobiscie tak :

Najpierw dokończ projekt Donuta, a później zacznij nowy , gdyż moim zdaniem bez sensu jest robić tak jak "KRÓL" Ktory stworzyl 15 ROMów , skończył 1 , a zostawił 14 wersji BETA.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie podpisuję, chetnie zobaczyłbym sprawny sense na moim g1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nerkin
    Ja powiem osobiscie tak :

Najpierw dokończ projekt Donuta, a później zacznij nowy , gdyż moim zdaniem bez sensu jest robić tak jak "KRÓL" Ktory stworzyl 15 ROMów , skończył 1 , a zostawił 14 wersji BETA.

Pozdrawiam.

A ja się podpisuję pod tą wypowiedzią. Zwłaszcza, że jeszcze wspomnianemu 'Królowi' Laszlo sam wypomniał brak konsekwencji w tym co robi. Jak zamknięte zostaną bieżące projekty, to sam chętnie spróbuję Laslzowego sense ui, o ile takowy powstanie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pigmej

zdecydowane "nie" jak na tą chwile.

Popieram wypowiedzi kolegów którzy mowią o dokończeniu Donuta i dopracowaniu go "na maxa".

Co takiego "ciekawego" ma Sense UI ze tak bardzo go chcecie ? "chwalenie się" nie jest argumentem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm on i tak was nie poslucha... na xda jest duzo zdolnych deweloperow i zaden nie potrafi zrobic (dobrego romu zsense ui :D chyba trza bedzie kupic hero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako

Rom już jest nawet dobry. Wystarczy wsadzić w niego app2sd, CC/swap, trochę zoptymalizować i to wszystko ;] Ale ktoś kto umie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x