Skocz do zawartości
Perzot

Usunąłem system - jak sobie poradzić? Brak pliku update-binary

Rekomendowane odpowiedzi

Perzot

Witam serdecznie, potrzebuję bardzo szybkiej pomocy. Mianowicie robią wipe w TWRP usunąłem sobie system i nie mogę uruchomić telefonu. 

Pobrałem oryginalny system ze strony Huaweia i przy próbie instalacji wyskakuje komunikat, że w META-INF brakuję pliku update-binary.

Pomożecie mi zainstalować od nowa androida 6.0? 

Pozdrawiam! 

dodana zawartość

@Edit Z tego co wyczytałem można wgrać system przez fastboot ale nie bardzo wiem jak to zrobić i czy instalacja oryginalnego systemu tym sposobem różni się od wgrywania custom romu.

@Edit Włączyłem ADB, pobrałem HiSuite i kiedy uruchomiłem telefon w trybie fastboot  żaden program go nie wykrywał. Telefon miał bardzo niski stan baterii i w pewnym momencie się wyłączył. 

Ktoś wie dlaczego ADB nie wykrywa Honora?

Edytowane przez Perzot
    Doprecyzowanie nazwy wątku, w przyszłości proszę nazywać wątki w taki sposób, aby jaśnie opisywał problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierasz plik ze strony honora wypakowujesz go i wrzucasz na kartę sd folder dload z tego pliku . Wkładasz kartę do telefonu uruchamiasz go trzymając jednocześnie vol+ vol- i power powinna uruchomić się aktualizacja honora i po sprawie

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Napisz czy pomogło

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Perzot

Ok sprawdzę to ale na razie mam inny problem. Telefon wyłączył się z braku energii i nie ma zamiaru się włączyć, świecie się jedynie lampka powiadomień na czerwono i po chwili gaśnie. Nie reaguje również na ładowarkę. Na internecie piszą żeby wyłożyć baterię ale jak wiemy Honor 4X nie ma wymiennej baterii.. 

dodana zawartość

OK problem rozwiązany, przyczyną było wadliwe gniazdo USB w telefonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AteviN

Nie wiem czy autor poradził sobie z problemem, ale napiszę może się komuś przyda :stupid:

1.Na samym początku pobierz: Huawei Update Extractor odnajdujesz folder z UPDATE.APP i wypakowujesz: RECOVERY, RECOVERY2, BOOT, SYSTEM I CUST

2.Podpinasz telefon do komputera i trzymasz: POWER i VOL-

3.Wchodzisz do fastboota i flashujesz po koleji: fastboot flash recovery recovery.img i tak dalej.

4.Fastboot reboot i gotowe!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Petoro

Czy wgrywając system tym sposobem i poźniej ponownie instalując system przez folder dload stan telefonu będzie taki sam jak fabrycznie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi