Skocz do zawartości
Voec

Po podłączeniu słuchawek samoczynnie uruchamiają się różne aplikacje.

Rekomendowane odpowiedzi

Voec

Witam ! Mam problem z telefonem ponieważ po podłączeniu słuchawek włącza mi się często google now, zmienia muzykę, pauzuje ją. Sprawdzałem słuchawki na telefonie u kolegi (g4) wszystko w porządku problem mam od dłuższego czasu ale postanowiłem napisać dopiero teraz. Czy jest możliwe że złącze audio do wymiany? Widziałem po 10 zł na stronach, problemem z wymianą raczej nie będę miał, oddałbym do serwisu ale gwarancja przepadła już. Słuchawki: brainwavz alpha pro. Miałem dużo romów na każdym to samo tylko na jednym rzadziej na innych częściej (stock, fulmisc itp.)

Edytowane przez krzychy
    Zmieniłem tytuł tematu, był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej było ok na tych słuchawkach ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siewcu

Miałem to samo. 3 wizyty w serwisie nie przyniosły efektu, bo kończyło się za każdym razem na kalibracji telefonu i nowym sofcie. Czasem pomagało mi dmuchnięcie w gniazdo, ale to tylko na chwilę. Zgłupiał w bliżej nieokreślonym momencie, nie stało się nic z telefonem, słuchawki działają na każdym innym telefonie, ale w tym każde powodowały problem. Piszesz, że gwarancja przepadła, ale co z rękojmią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Odkopuje temat ponieważ mam ten sam problem. Jak udało wam się temu zaradzić? Nowe złącze audio?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dav3GD

Też się męczę z tym problemem - po podłączeniu tel pod gniazdo AUX w samochodzie ten zaczyna mi wariować. Jednak wydaje mi się, że to nie tyle problem złącza co tego, jak system interpretuje słuchawki. Otóż są 2 możliwości - telefon widzi same słuchawki lub słuchawki z zestawem głośnomówiącym ( są nawet osobne 2 ikonki w systemie ). Kiedy podłączam moje słuchawki, których używam na co dzień, to jest wszystko oki. Zaś jak podłączam tel w samochodzie czy w domu do kina domowego, ten zaczyna wariować. Doraźnym sposobem jest usunięcie aplikacji Google, a co za tym idzie - całego asystenta głosowego, który - według Mnie - ten problem powoduje. Lecz pozbawiamy się wtedy wyszukiwarki i jedyną opcją pozostaje przeglądarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunięcie aplikacji Google nie spowoduje jakiś problemów z androidem? 

PS. Próbowałem, i nie da się do końca usunąć tej aplikacji :D

Edytowane przez LifesGood

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dav3GD

Wybacz za wprowadzenie w błąd, ale chodziło mi o wyłączenie ( nie zatrzymanie! ) aplikacji. I nie spowoduje to problemów z Androidem - chyba, że używasz paska wyszukiwania czy sterowania głosem - te przestaną działać. 

Edytowane przez Dav3GD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miklo

Da się usunąć aplikację Google. Co do paska wyszukiwania - Google Chrome na widget Search, który można zapodać na ekran. Mi to wystarcza. Asystenta nie cierpię. Za dużo o mnie wie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie da się wyłączyć ani usunąć tej aplikacji :/

Albo sie nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@LifesGood Zatrzymujesz aplikację i później klikasz przycisk "Wyłącz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi