Skocz do zawartości
zardrian

KingRoot sam się instaluje mimo odinstalowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Posiadam Tel xiaomi mi 2 pro. Od kilku tygodni mam ciągle problemy w momencie którym zainstalowałem massangera. Ostatnio którego używałem był chyba z 2015 roku. I przez ten cały okres walczyłem by nie nie updatować. Jako że zmieniłem tel musiałem zainstalować najnowsze. I tel gdy ma połaczonie z internet włacza reklemy nawet o 4 w nocy nawet gdy jest w stanie uśpienia. Lecz rano gdy wstałem zauważyłem że tel zainstalował Program Kingroot. Którego nie mogłem odinstalować. Użyłem opcji resetu tel do fabrycznych. I tutaj niespodzianka odrazu gdy tel skończy się ładować tel na kilka sec włącza połaczenie mobile instaluje w kilka sec kingroota i znów nie mogę odinstalować. Tel nie posiadał żadnych połączeń z google kontem czy z czym kolwiek. Oraz na czystym wie że ma połączyć sie i sciagnac to. Nie da się tego usunąć

Edytowane przez patrikos23
    Tytuł wątku poprawiony na zgodny z regulaminem forum (pkt 4.3).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam MiFlash systemu i wgrywanie oryginalnych aplikacji. Oryginalne apki, z legalnego źródła nie wgrywają same z siebie innych apek, ani nie odpalają w ten sposób reklam. BTW to jest messenger, a nie massanger. Na przyszłość sprawdzaj co instalujesz.

Edytowane przez VikingsAreComing
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi