Skocz do zawartości
Avalanche315

Zawirusowany tablet LG G Pad 8.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem z tabletem LG G Pad 8.0. Dostałam go od kolegi, jednak nie nadaje się on do ogólnego użytku, ponieważ zaraz po uruchomieniu pokazują się błędy, typu: "Aplikacja 360 Security została zatrzymana" i tak cały czas, po zamknięciu okienek wyskakują po chwili ponownie. Jakimś cudem udało mi się go zROOTować, ale było to dosyć dziwne.. nie mogę za bardzo korzystać z debugowania, tj. wczoraj po kilku godzinach podłączenia do komputera jakoś otrzymałam komunikat z prośbą o zezwolenie debugowania.. dzięki temu udało mi sie zrootować, a dalej.. nic. Pobrałam jakieś oprogramowanie LGMoblie Support Tool, wybieram opcję "Dodatkowe funkcje" -> "Awaryjne odzyskiwanie oprogramowania", ale po wprowadzeniu numeru IMEI, po załadowaniu 15% wyskakuje komunikat, że "Telefon odłączony jest od kmputera", co jest nie prawdą, bo nor alnie mogę odczytywać zawartość karty wewnętrznej itp. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, nie mogę zezwolić na ebuowanie z telefonu, bo opcja po prostu jest nieodstępna.. Jakieś pomysły? 

Dodam jeszcze, że inne objawy to samoczynne blokowanie się ekranu i wyłączanie się.

Próbowałam już przywracać do ustawień fabrycznych i robić hard reset, mam też pobrany system w formacie kzd, ale nie mogę go właśnie zainstalować, bo komputer nie wykrywa tego USB. Męczące. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi