Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
patrikos23

[Mi5][7.1.2][Oficjalny][WEEKLY] Slim7 v1.17 dla gemini

Rekomendowane odpowiedzi

sqner

@MrWarble gdzieś czytałem że nie pokazuje, chciałem się upewnić :P  A co do trybu sieci to pamiętam że wspominałeś o tym ;) choć a LOS już zostało to naprawione więc kwestia kolejnych wydań RR i też zostanie to wprowadzone. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sqner
    No to ktoś wprowadza ludzi w błąd albo korzystał jeszcze z wersji unofficial :) ja tam na razie Lineage OS nie ufam po tym co na RR się działo i co czytałem w wątku oficjalnym na temat Lineage OS, poczekam aż zacznie być bardziej stabilny i jeśli RR zostanie official to może wtedy znów się przeniose na ROMy bazujące na Lineage OS :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bergmen
    nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqner

Screen w spoiler i nie cytuj postu poprzedzającego, moderator zaraz wpadnie i zrobi porządek

Co do romu, miałem go na chwilę u siebie ale jakiś czas temu. Faktycznie był bardzo odchudzany, na pulpicie raptem kilka aplikacji. Jakieś poważniejsze problemy na nim masz bo korzystasz chyba dłużej z niego? Czy wszystko hula?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A niech robi ale dzięki za info xD na becie 0.8 zauważyłem że ustawienia pokazywały się z kilku sekundowym opóźnieniem od kliknięcia na trybik w pasku bądź ikonke, tj. białe tło ustawień i dopiero po chwili pojawiały się opcje ustawień, NFC ciągle było włączone nawet jeśli je wyłączyłem to i tak przeskakiwało na ON więc się zdenerwowałem i Titaniumem wyłączyłem NFC w systemie, od tamtej pory NFC nie wskakuje na ON chociaż na początku jeszcze przez pare h po wyłączeniu w systemie w ustawieniach nadal było włączone, battery drain dosyć duży ale sądzę że to przez custom kernel chociaż myślałem że to akurat lepiej niż stockowy ale jak widać chyba nie :/ po aktualizacji do 0.9 ustawienia działają normalnie, NFC nadal wyłączone (nie włączałem jeszcze w systemie i na razie nie będę póki mój bank nie wprowadzi pewnej opcji :P) battery drain duży ale już wspomniałem dlaczego i chyba zrobie clean install żeby się przekonać, zapomniałem wspomnieć że w becie 0.8 chciałem wyłączyć pasek wyszukiwania zarówno w szufladzie aplikacji jak i na ekranie głównym, pomimo że w opcjach były wyłączone to nadal widniały i nie było na to sposobu, w 0.9 udało się wyłączyć pasek wyszukiwania w szufladzie aplikacji ale niestety na głównym ekranie nadal widnieje, mam nadzieję że naprawią to w kolejnej wersji i to chyba tyle z moich spostrzeżeń, wszystko inne działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Można już testować wersję 7.1.1.build.0.10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie testuje official RR bo na poprzedniej becie slima telefon nie chciał przejść w deep sleep a na RR jak na razie wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

na stronie projektu można już pobrać wersję  7.1.1.build.0.11 , więc można testować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

pojawiła się kolejna aktualizacja oznaczona numerkiem  7.1.1.build.0.12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

można testować następną wersję  7.1.1.build.0.13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqner

Przełączania sieci nadal nie poprawili tu choć na LOS już poprawiony jakiś czas. Wybudzanie przyciskiem home nadal nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi