Skocz do zawartości
cinek1987cinek

Inne formaty obrazów w "albumach" i dźwięk w aplikacjach.

Rekomendowane odpowiedzi

1. tak. potrzebna do tego specjalna aplikacja...nie pamiętam nazwy...ale dostępna jest w markecie..

2. właśnie sprawdziłem i mi normalnie odczytuje PNG. hmm a jaka rozdzielczosc ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. tak. potrzebna do tego specjalna aplikacja...nie pamiętam nazwy...ale dostępna jest w markecie..

2. właśnie sprawdziłem i mi normalnie odczytuje PNG. hmm a jaka rozdzielczosc ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 Mógłbyś podać nazwę (jak to miej więcej się nazywało), albo jak szukać bo miotam się z tym od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć nic konkretnego

2 okazało się że problem jest tylko z tapetami pobranymi z programu "backgrounds" z marketu ale dalej nie wiem dlaczego"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam dwa problemy ale nie chciałem robić zamieszania więc będą w jednym temacie.

1 Czy da się coś zrobić by po przełączeniu na tryb wibracje lub cichy w telefonie zgasł też dźwięk w aplikacjach. Np w grach w których nie ma opcji zgaszenia dźwięku.

2 Zauważyłem że w "albumach" (podstawowej przeglądarce grafiki) są tylko obrazy w formacie JPG a już np PNG nie ma i nawet gdy otwierałem je przez Astro w podstawowej przeglądarce się nie włączały, a w tej z astro bez problemu. Zależy mi żeby coś z tym zrobić bo jest mam multitouch, a przy zmianie tapety przegląda się ten właśnie program.

Mam androida 1,5 z S UI z dostempem do ROOT z tego tematu:

Oficjalny europejski update od HTC - Android 1.5 + Sense UI

Liczę na jakieś sensowne odpowiedzi (mam telefon z androidem od 2 tygodni więc bez wyśmiewania się).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi