Skocz do zawartości
Rita Kosiba

Po naladowaniu i uzyciu ccleanera telefon wylaczyl sie i brak reakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Od 2 dni wyświetlał mi się komunikat o zbyt małej pozostałej pamięci wewnętrznej (ok.450-500 mb). Wcześniej nie było z tym problemu. Usunęłam trochę zdjęć, filmików i niby było ok. Dzisiaj włączyłam pakiet internetowy, a nie wifi i używałam go dość długo. Naładowałam telefon, a po odłączeniu użyłam CCleaner'a, po tym telefon mi się wyłączył i nie reaguje. Próbowałam go włączyć i nic, wyciągnełam baterię i nic, zrobiłam hard reset, jak kazał mi brat i nic. Nie wie, czy ma to powiązanie ze zbyt małą ilością pamięci i przez to nie działają pewne rzeczy w telefonie. Dodam, że miałam już problemy z baterią. Fabryczna działała tylko pod ładowarką, ją też próbowałam wkładać i właczać telefon. Dalej nic... Czy może to być płyta główna? Jeśli tak, to jaki byłby koszt jej naprawy, oraz czy można odzyskać zdjęcia i filmiki, bez jej wymieniania?

Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez dszymek
    Nie odpowiedni tytul i dzial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Ludzie dzielą się na takich którzy już robią backup albo jeszcze nie zaczęli.

Co chcesz odzyskiwać skoro wykonałaś już hard reset? To, co możesz teraz zrobić, to poszukanie na 100% sprawnej baterii i dowiesz się, czy telefon na niej wstanie. A po tym zabiegu będziesz się dopiero mogła zastanawiać co, gdzie i za ile. Generalnie zakup płyty i wymiana nie jest jakimś wielkim problemem, ale jej zakup to 400pln. Czy za te pieniądze + sprzedaż trupka nie kupisz po prostu innego egzemplarza G3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Płyta główna razem z baterią wyjdzie ok.500 zł,za te pieniądze kupisz używany G3 w db stanie lub jakiś smartfon ze średniej półki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po wyjęciu na całą noc baterii i ponownym jej włożeniu dzisiaj rano wyświetliło mi się logo LG, a później tel się wyłączył. Komputer też go odczytuje, ale nie wyświetla mi się jako telefon. Dodam, że bateria jest nowa, ok 2 msc. Mam jeszcze gwarancję, więc chyba jest sens naprawiania. Czy to włączenie oznacza, że płyta nie padła?

Edytowane przez Rita Kosiba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Jeżeli na telefon jest jeszcze gwarancja to lepiej nic nie kombinować tylko odesłać do serwisu LG.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dots

U mnie wczoraj pojawił się niebieski ekran.Coś takiego jak na filmiku https://www.youtube.com/watch?v=pSvEXPDL7a0 Niestety nie mam dostępu do hod aira.Telefon już po gwarancji i jak na razie pomogły radykalne środki https://www.youtube.com/watch?v=lk5rTZIJYfY . Masz gwarancję więc nie ma problemu serwis.

Edytowane przez dots

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi