Skocz do zawartości
Szynku

Dyskusja o romach i kernelach

Rekomendowane odpowiedzi

Xinal

Ale da się przeżyć bez xposed ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Zna ktoś jakiś kernel który może śmiało polecić?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Właśnie dziś ukazał się custom rom oparty na Lollipopie V20D CHUPA CHUPS 2.0

Rom stworzony przez Skin1980,bardzo zbliżony do stocka,zrootowany,wgrywa się przez TWRP,właśnie dziś go zainstalowałem i polecam - śmiga bardzo ładnie.

[ROM][D855][20D][Lollipop] --|||..:: ChupaCh… | LG G3 | XDA Forums

A oto kernel pod niego

[KERNEL][Lollipop][D855 only]ChupaChups kern… | LG G3 | XDA Forums

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ UP czym różni się od stocka w sensie wyglądu ustawień lub dialera ? ? działają wszystkie gesty ??

Ze stock romu V20A bez wipe można ?

Edytowane przez f16marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12
    @ UP czym różni się od stocka w sensie wyglądu ustawień lub dialera ? ? działają wszystkie gesty ??

Ze stock romu V20A bez wipe można ?

Wygląd i dialer jest stockowy,rom zawiera pewne poprawki autora,gestów nie używam więc nie wiem czy wszystkie działają.Najważniejsze że jest root i można w każdej chwili cofnąć się do Kitkata,testuję od kilku godzin,nie znalazłem błędów.Rom bardzo szybki i stabilny.Ten rom w przeciwieństwie do Android HD ma być jak najbardziej zbliżony do stocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już chyba wiem o czyj rom chodzi, a ostatnio się zastanawiałem gdzie ten użytkownik fora się podział i teraz zerkam do działu mody i Romy a tam wszystko co zapodał znikło, nie podoba mi się takie coś, niech się administracja forym wypowie w tej sprawie bo teraz różne rzeczy można sobie myśleć że np implementował coś podejrzanego czy co.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xinal

Posty o romie zostały usunięte :-/

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, należy nam się wyjaśnienie. Mnie osobiście nie bardzo interesuje z kim administracja się kłóci i nie rozumiem dlaczego osoby zainteresowane tym romem mają cierpieć z tego powodu. Zainteresowałem się tym romem chciałbym gdzieś pogadać ale nie można. Trochę lipa, tym bardziej, że brak info dlaczego tak się stało.

Gdy usuwają temat to przynajmniej już powody wpisują normalne :)

Powód: Na tym forum jest zakaz prowadzenia rozmów na temat tego Rom-u

Co do tematu to w chwili aktualnej chyba rom i kernel chupachups przypadł mi najbardziej do gustu i polecam go ;) szybki i wygląda jak stockowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora Globalnego: TheSpecial1
    wykrzyk.png My bardzo chcieliśmy posiadać na naszym forum ROMy i modyfikacje jakie dostarczył nam Rafał. ;) Niestety on sam chciał abyśmy usunęli wszystkie jego dotychczasowe prace, i wtedy nie mieliśmy wyjścia, musieliśmy to zrobić. :( Proszę nie mieć pretensji do administracji, gdyż bardzo zależało nam na współpracy z Rafałem oraz jesteśmy wdzięczni za czas i pracę jako deweloper i moderator, na rzecz forum! :)
    Edytowane przez Szynku
    :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku
    Właśnie dziś ukazał się custom rom oparty na Lollipopie V20D CHUPA CHUPS 2.0

Rom stworzony przez Skin1980,bardzo zbliżony do stocka,zrootowany,wgrywa się przez TWRP,właśnie dziś go zainstalowałem i polecam - śmiga bardzo ładnie.

Zainstalowałem ten ROM i musze stwierdzić że ROM chodzi bardzo szybko i płynnie. Jedynie to nie mam root-a, nie mogę wejść TB i SU.

A co do kernela to dam znać poźniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi