Skocz do zawartości
Positive

PixelROM/PixelROM² (aktualizaja: 25.10.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

noexde

chyba sie skusze i wgram bo finalny 7.1.1 jest nudny a tu przynajmiej jakies nowosci bd z pixela :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@noexde w porównaniu do tego roma oryginalny 7.1.1 na nexusa 5x to jest nic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz po zainstalowaniu jak chcialbym flashnac supersu i elemantala to w twrp nie widzi pamieci wewnetrznej, jakies porady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.
    23 godziny temu, Dokanix napisał:

@noexde w porównaniu do tego roma oryginalny 7.1.1 na nexusa 5x to jest nic :)

Nie przesadzaj ?

@Ptoptek twrp nie widzi internal storage?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Danielf85 tak, dokladnie

EDIT: pliki wepchnąłem do /data za pomoca NRT i  udalo sie sflashowac roota/kernela

MIMO to po reboocie recovery juz ich nie widac w /data, wyglada, ze twrp cos swiruje 

Edytowane przez Ptoptek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja, dodano nowy OTA Updater

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa Wam dodawanie karty hce millenium? Na stocku działało, a tutaj mam któryś raz już "Połączenie nieudane. Spróbuj ponownie."

Może już sprawdzają bl, jak android pay. :(

Nieważne, za którymś razem poszło.

Szkuszony trybem night mode zainstalowałem i póki co jestem (bardzo) zadowolony.

Cieszy mnie interfejs pixela, reszta jest stockowa, bez roota (snapchat działa), jest ota i działa sprawnie.

Jedyny problem to jak ładowanie zdjęć do chmury bez skompresowania (nielimitowany), bo apka myśli, że mamy pixela, a serwer już taki głupi nie jest.

Niby mam jeszcze jakiś czas 1tb z prezentów dla przewodników mapsa, ale mimo wszystko wolałbym, żeby wszystko było, jak być powinno...

Najlepsze jest to, że wszystkie ustawienia, ekran launchera ze stocka są przywracane z chmury, tak jak to się dzieje w stocku, a w customach to wcale nie taka oczywistość.

Edytowane przez szymko1995

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

@szymko1995

Z tego co wyczytałem w oryginalnym temacie na XDA, kwestii backupu zdjęć nie da się obejść. Ale, w mojej skromnej opinii, to już lekka przesada oczekiwać, że to też będzie działało :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten rom i franco kernel - mogę powiedzieć że elegancko śmiga, nie mam żadnych problemów. Wszystko działa tak jak trzeba, zauważyłem że trochę jest gorsza jakość zdjęć (zdjęcia są bardziej zaszumione w złym oświetleniu), bateria do 4h SOT (wifi + internet LTE + messenger/snapchat). Co do płynności przy intensywnym użytkowaniu facebook/snapchat i messenger to niestety po wyjściu do pulpitu launcher musi najpierw się załadować... wina tych 2 GB ramu... ale przy normalnym użytkowaniu jest mega płynnie. Używam go od 2 tygodni i do dnia dzisiejszego nie mam żadnych zastrzeżeń, więc śmiało można instalować :)

Edytowane przez carumus1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @szymko1995
    Z tego co wyczytałem w oryginalnym temacie na XDA, kwestii backupu zdjęć nie da się obejść. Ale, w mojej skromnej opinii, to już lekka przesada oczekiwać, że to też będzie działało

Raczej mi chodziło o obejście problemu poprzez oszukanie aplikacji, żeby myślała, że nie jesteśmy Pixelem.

Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi